מרכז חדשנות של חברת המכשור הרפואי האמריקאית Edwards Lifesciences

יום א', 14 ביוני 2020

 

דמי השכירות הממוצעים למשרדים ולהיי-טק בפארק העסקים קיסריה עומדים על כ-50 שקל למטר ברמת מעטפת

 

מרכז חדשנות של חברת המכשור הרפואי האמריקאית  Edwards Lifesciences 

בפארק העסקים והתעשייה בקיסריה.

לאחר הצטרפותן לפארק של 2 חברות ענק בינלאומיות – דקטלון והבאנה לאבס מקבוצת אינטל, לאחרונה נחתם הסכם שכירות נוסף עם Edwards Lifesciences, חברת טכנולוגיה רפואית אמריקאית לפתרונות חדשניים עבור חולים במחלות מבניות של הלב וניטור רפואה דחופה.

החברה בחרה להקים את מרכז החדשנות הישראלי החדש שלה בקמפוס גרניט שבנייתו מושלמת בימים אלו בחלקו הצפוני של הפארק, בסמוך לתחנת הרכבת, ולקבץ אליו את עובדיה ממקומות שונים בארץ. לשם כך חתמה Edwards Lifesciences עם החברה לנכסי קיסריה אדמונד בנימין דה רוטשילד על הסכם שכירות לשטח של כ-6,000 מ"ר.

בשלב הראשון יעבדו במרכז החדשנות החדש כ-150 עובדים ובהמשך צפוי מספרם להגיע ל-250-300.

ההסכם שנחתם הינו ל-10 שנים עם 3 אופציות להארכה ל-5 שנים נוספות כל אחת.

דמי השכירות הממוצעים למשרדים ולהייטק בפארק העסקים עומדים על כ-50 שקל למטר ברמת מעטפת.

מיקי קליגר, סגן יו"ר מועצת הנגידים של קרן אדמונד דה רוטשילד והחברה לפיתוח קיסריה, ציין: "העובדה שלמרות מגפת הקורונה בחרו תאגידים בינלאומיים חשובים כמו דקטלון, הבאנה לאבס של אינטל ועכשיו Edwards Lifesciences לקבוע את משכנם דווקא כאן - בפארק העסקים והתעשייה החכם של קיסריה, מוכיחה שחזון המצוינות של הברון אדמונד דה רוטשילד לפארק העסקים הזה ולאזור כולו מתממש ומתעצם כאן מידי יום ביומו. בימים אלה, כל עסקה שנחתמת עם חברה בינלאומית נוספת מגבירה את האמון בחוסנה של הכלכלה הישראלית ויכולתה לצאת מהמשבר."