עידן נדטו מונה לתפקיד CTO ב-Elpc Networks

יום א', 11 באוגוסט 2019

 עידן נדטו מונה לתפקידCTO   ב-Elpc Networks

 

מהחברה נמסר כי במסגרת תפקידו יהיה אחראי נדטו על פיתוח חוצה ארגון בכל מרכזי הידע הטכנולוגיים, ה- ITוהתקשורת.
בנוסף, יקדם את תחום אבטחת המידע שבו בכל יום מופצים אלפי רוגלות וירוסים, תוכנות כופר והפתעות חדשות ומאתגרות שיכולים להשבית את העבודה בכל זמן נתון.

המודעות לכך עדיין  לוקה בחסר ויש לשים עליה דגש כדי לאפשר ללקוחותינו עבודה ללא שיבושים ותקלות.כמו כן, ייקח חלק בפעילות ישירה מול לקוחות, בדגש על חשיבות ה-ITכבינה לעסקים ואבטחת מידע, המחייבים פתרונות יצירתיים, מורכבים וחוצי-ארגון.

את דרכו המקצועית החל כמדריך תקשורת ואבטחת מידע בצבא. לאחר שיחרורו  עבד כבודק רשתות וHelp Deskומשם למשרת ניהול פרויקטים עד למינוי הנוכחי כ- CTO.עידן בוגר הכשרות של Microsoft ולימודי טכנולוגיה בטכניון עם תעודות של VmWare, Checkpoint, CISCO .

"המינוי הוא התחלה חדשה, מאתגרת ומתגמלת כמעט בכל החלטה וביצוע. כ- CTO   של החברה התפקיד דורש ממני תשומת לב לכל חידוש ודבר הנוגע לסביבה הטכנולוגית שלנו.

האתגרים הנמצאים מעבר לפינה כמעט בכל תחום נותנים למינוי הזה מינוף מאוד גדול אם זה מצד החברה ואם זה מצד הלקוחות המאפשרים לי להוביל כל פרוייקט על מנת לעמוד בסטנדרטים הכי גבוהים בתחום ה-IT, התקשורת ואבטחת המידע. אני מאמין בתפקיד שיאפשר ליצר הטכנולוגי שבי לעמוד בכל האתגרים הצפויים בכדי להוביל סטנדרטיזציה בתחום שירותי המחשוב והתקשורת" ,מסר נדטו.