חברת ויז'ואל חתמה על הסכם הפצה עם יצרנית ספקי הכוח FSP GROUP

יום ג', 18 במאי 2021

 

 

חברת ההפצה ויז'ואל ד.ג, המתמחה בהפצת מותגי חומרה ותוכנה, חתמה על הסכם להפצת מוצרי האנרגיה וספקי הכוח של חברת FSP GROUPהבינלאומית.

FSP GROUPהיא אחת מן היצרניות הבינלאומיות המובילות בעולם בתחום ספקי הכוח. מאז הקמתה בשנת 1993, פועלת לייצור ושיווק מגוון רחב של פתרונות המספקים חשמל, תחת עקרונות האנרגיה הירוקה.

בין המוצרים אשר יופצו על ידי ויז'ואל נכללים: ספקי כח למחשבים, שרתים, מכונות וציוד רפואי, כבלי חשמל ומתאמים, כונני אחסון, מטעני סוללות, מערכות אל פסק ועוד.

FSP GROUPמפעילה מרכז פיתוח גלובלי, המתמקד בפיתוח מוצרים המספקים יעילות גבוהה מאוד ושרידות לאורך זמן, כמו גם טכנולוגיות לאנרגיה חליפית וטכנולוגיות כוח למגוון יישומים ומוצרים בתחומים כגון: מערכות מידע, מוצרי צריכה אלקטרוניים, מכונות לתעשייה, תאורה, ציוד רפואי ומערכות אנרגיה אלטרנטיבית.

לדברי אלון עילם, מנכ"ל ויז'ואל ד.ג: "הפתרונות של FSP GROUPמשלימים את סל הפתרונות שאנו מספקים בעולם רכיבי המחשב של מותגים מובילים בעולם. המוצרים של FSPנחשבים ליעילים, אמינים וירוקים ולכן בחרנו לחתום על הסכם לייצוגם הבלעדי בישראל".

ויז'ואל ד.ג היא אחת מחברות ההפצה הגדולות בישראל. החברה מפיצה פתרונות בתחום השרתים, מערכות אחסון, גיבוי, ציוד תקשורת, מחשבים ניידים ורכיבי מחשב של מותגים כגון: לנובו, Qnap, HPE Aruba, Adata, Asus, IBMועוד. לצד חברת ויז'ואל פועלות חברת ויז'ואל סקיוריטי המפיצה פתרונות אבטחת מידע וניהול רשת וחברת בלוז, המפיצה את הטכנולוגיות של רד האט בישראל.