משה גבריאלוב מצטרף לדירקטוריון Foretellix

יום א', 3 במרץ 2019

חברת הסטארטאפ הישראלית Foretellix, שמפתחת טכנולוגיה לאוטומציה של בדיקות בטיחות ברכב אוטונומי, מוסרת  על מינויו של משה גבריאלוב לדירקטוריון החברה. גבריאלוב כיהן עד לאחרונה כנשיא ומנכ"ל Xilinx(NASDAQ: XLNX)בה הוביל שינוי אסטרטגי ותפעולי רחב, בעקבותיו עלה שווי השוק של החברה לערך המתקרב ל-20 מיליארד דולר.כיום הוא משמש כחבר בוועדת התגמול של ענקית השבבים הטאיוונית TMSC, וכיו"ר הדירקטוריון של Windriver Systemsהשייכת לקרן ההשקעות האמריקאית TPG.

קודם לכן כיהן גבריאלוב כסגן נשיא בכיר ומנהל כללי של חטיבת הווריפיקציה בקיידנס ((Cadence. בתפקיד קודם כיהן כמנכ"ל Verisityהישראלית, אותה הוביל מחברה פרטית קטנה להנפקה מוצלחת בנאסד"ק עם צמיחה מתמדת ברווחים, ועד לרכישתה על ידי קיידנס ב- 315 מיליון דולר.

"זהו כבוד גדול עבורי לצרף את משה לדירקטוריון", אמר זיו בנימיני, מנכ"ל Foretellix. "משה לא רק ניהל חברה של מיליארדי דולרים, אלא גם עבד בעבר יחד עם רבים מבכירי Foretellixבבניית סטארטאפ מוצלח המתמקד בפתרונות וריפיקציה למערכות מורכבות".

בינואר הודיעה Foretellix על גיוס 14 מליון דולר ב- Round A. את הסבב הובילו הקרנות 83North, Jump Capital, וNextgear Ventures-. הדירקטוריון של החברה כולל את גיל גורן ומשה גבריאלוב וצוות ה-advisory boardכ את זוהר זיסאפל, בני שניידר, ערן סנדהאוז, ופרופ' עמירם יהודאי.

אודות Foretellix

Foretellix   מפתחת פתרון לבדיקות רכב אוטונומי בשםCoverage Driven Verification  המבוסס על אוטומציה ואנליטיקה חכמות כדי לבדוק את רמת הבטיחות של רכבים אוטונומיים. Foretellix  הוקמה על ידי יואב הולנדר, זיו בנימיני וגיל אמיד, צוות מומחים בעלי שם ונסיון מוכח בתחום טכנולוגיות וריפיקציה של מוצרים מורכבים בעולם השבבים.