כנס GoforIsrael בעיר Foshan בסין

יום ג', 5 ביוני 2018

 

מאת משה שלו עורך ראשי Softnews

 

הצלחה לכנס GoforIsrael, כנס ההשקעות הישראלי-גלובלי של בית ההשקעות קוקירמן וקרן קטליסט, שהתקיים בעיר Foshan, בהשתתפות כ-1200 אורחים, בהם מעל 500 משקיעים סינים רלוונטיים,.

 

100 יזמים מחברות סטאטראפ והייטק ישראליות הגיעו ברכבת אוירית ל-Foshan, שם הציגו את הטכנולוגיות שלהם מול המשקיעים הסינים, וגם קיימו מספר שיא של מעל ל- 800 פגישות אחד-על-אחד עם המשקיעים הסינים, חלקן בסיוע של 70 מתורגמנים.  יוזמי הכנס היו בית השקעות קוקירמן, קרן קטליסט, עיריית Foshanו-Rits Leaguer Group, קבוצה פיננסית מהחזקות בסין המפעילה בין היתר מרכז בינלאומית לחדשנות מדעית וטכנולוגית בעיר Foshanבשתוף עם אוניברסיטת צינחואה בשנג'ן.

 

חגי רביד, מנכ"ל קוקירמן בית השקעות: "זוהי הפעם ה-19 שכנס ההשקעות GoforIsraelמתקיים, ונראה שזה היה הכנס הטוב מכולם עד כה. כל החברות הישראליות זכו למידה עצומה של התעניינות. העיר Foshan, שנחשבת למרכז כלכלי צומח ומרכזי בסין, כוסתה כולה בדגלי GoforIsrael, וההתרגשות ותשומת הלב היו חסרות תקדים. בין המשתתפים היו משקיעים סינים רבים שהגיעו בטיסות ארוכות בתוך סין, כולל מרחקים של 2000 ק"מ, במיוחד כדי לפגוש את החברות הישראליות".

סה"כ התקיימו מעל 800 פגישות אחד-על-אחד בין משקיעים ושותפים סינים לבין חברות ישראליות, שנמשכו גם הרבה לאחר שהכנס הסתיים.

האירוע הציג את מיטב החדשנות הישראלית בתחומים כמו: בינה מלאכותית, IT, מדעי החיים, סייבר, אנרגיה, ייצור מתקדם, טלקום, טכנולוגיות אוטומוטיב ועוד. בין החברות הישראליות שהציגו בכנס היו:

cין המשקיעים הסינים היו מנהלים בכירים מחברות סיניות נסחרות, קרנות רבות ומוסדות פיננסיים, בהם:Alibaba, Ping An– חברת הביטוח והפיננסים הגדולה בסין, Sailing Capital,securitiesGF,Fosun ,Haitong  ועוד,שהתחרו ביניהם על פגישות ועל זמנם של מנהלי החברות מישראל.

 

לדברימירון לייבוביץ', מנהל מכירות גלובלי של Real Imaging, המפתחת טכנולוגיה פורצת דרך לגילוי מוקדם של סרטן השד:  "הופתעתי מכמות המשקיעים ומרמת העניין שלהם בטכנולוגיה ישראלית. כחברה בתחום המדיקל, ראינו את עוצמת הכנס בכמות הפגישות הגדולה שהיו לנו עם אנשי קשר רלוונטיים, כולל פגישות משמעותיות שוודאי תהיה להן חשיבות בתהליך החדירה שלנו לשוק הסיני, שאנו בונים כרגע. שמחנו גם לפגוש ולשמוע מחברות מדיקל ישראליות נוספות שהיו בכנס ושיתפו אותנו מנסיונן."

רון אלול, מנכ"ל CuraLife, המפתחת ומשווקת תוספי תזונה טבעיים לחולים במחלות כרוניות:

"רמת המשקיעים והחברות בכנס היו סופר-רלוונטיים עבורנו, משקיעים ואנשי עסקים סינים טסו במיוחד מרחבי המדינה כדי להיפגש איתנו ב-Foshan. המוצרים שלנו, שנחשבים לבשורה ברמה עולמית, מבוססים על חומרים טבעיים וצמחים, מה שתואם את עקרונות הרפואה הסינית המסורתית, שמבוססת גם היא על צמחים. אנחנו כבר  עובדים בסין אבל החשיפה בכנס היתה מאוד משמעותית. אין לי ספק שלחלק ניכר מהפגישות שעשינו יהיה המשך."

 

 

 

 

 

 

.