קבוצת IdeoDigitalr רוכשת את Uteam (יוטים)

יום א', 26 בפברואר 2017

 

IdeoDigital, המתמחה בליווי חברות העוברות טרנספורמציה דיגיטלית, נמצאת בעיצומו של מסע רכישות אסטרטגיות במטרה מוצהרת  להפוך לקבוצת פיתוח הדיגיטל החזקה ביותר בישראל. כחלק מתהליך זה מדווחת הקבוצה על  רכישת חברת Uteam, הפעילה בתחומי ה- web  והמסחר האלקטרוני בישראל. היקף הרכישה נאמד במספרמיליוני שקלים.

Uteam, המעסיקה 18 מומחי דיגיטל, היא בית תוכנה  שנוסד ב- 2013 על ידי יעקב בסקי, יאריק גולדוורג והמנכ"ל המכהן, דרור שקד. החברה מתמחה בפיתוח מערכות webמבוססות .Net, בדגש על שימוש בפלטפורמת Umbraco, ונמנית על קבוצה קטנה של מומחים בארץ המחזיקים בתואר Certified Partner  של Umbraco. בנוסף, היא שותפת זהב של  NopCommerce  הבינלאומית תשתית בינלאומית להקמת אתרי מסחר אלקטרוני. 

Uteam מתמחה בהקמת אתרי מסחר אלקטרוני וקטלוגים, אתרי self service, תדמית ותוכן, פורטלים ארגוניים ואתרי מסחר.  בנוסף החברה מתמחה באינטגרציה למערכות תפעוליות כגון מערכות מלאי, סליקה, ERP, CRMועוד. החברה פעילה במגוון מגזרים, ובין לקוחותיה ניתן למצוא את בנק ירושלים, ישרוטל, מרכז רפואי רמב"ם, דראגסטור, Paneco, Rapnet, Sacara,  סולגאר, Archimedicx, נמרוד, ועוד.

IdeoDigital, הוקמה ב- 2009, ועם הרכישה החדשה היא מעסיקה כ- 80 עובדים. לחברה מגוון רחב של לקוחות אנטרפרייז ו-SMB, המגיעים ממגוון מגזרים, ביניהם: רפואי, בנקאי, הייטק ועוד. לאחרונה, עם  כניסת IdeoDigitalלמספר רב של פרויקטים אסטרטגיים, בין היתר עם לקוחות בין לאומיים כמו אינטל ואמדוקס, ועם קבלת ההחלטה לבנות נבחרת של מובילי דיגיטל, הצטרף לצוות גם שותף מנהל חדש - יוסי אסא, מי שהיה בעבר מנכ"ל חברת הדיגיטל Netwise.