הזוכים בתחרות Insurtech Israel

יום א', 26 בפברואר 2017

 

הסטארטאפים   GetmeIns  ו- Seegnature  הם הזוכים בתחרות Insurtech Israel  לטכנולוגיות ביטוח, הנערכת לראשונה בישראל.

קרן ההון סיכון JVP החליטה להכפיל את הפרס ולהציע השקעה של כשני מליון דולר לזוכים בתחרות. את הפרס לשני הסטארטפים הזוכים העניקו שותפי קרן JVP, גדי תירוש ויואב צרויה. הזוכות:

GetmeIns  החברה, הפועלת בתחום מניעת הונאות, פיתחה פלטפורמה ייחודית להורדת Loss Ratioשל חברות הביטוח. החברה מיישמת את המתודולוגיה המודיעינית לעולם הביטוח על מנת למנוע הונאות לפני התרחשותן או לזהותן מבלי לשלם הון עתק לחוקרים פרטיים. המודל של getmeIns™הנו "מודיעין כשירות" המתוכנן לחזות הונאות כבר במעמד הקנייה. על מנת לאפשר זאת אנו משלבים דיסציפלינות רבות, כגון: ניתוח קשרים, מקורות גלויים, עיבוד אותות, פוטוגרמטריה ואחרות.

Seegnature  פיתחה את פלטפורמת הדור הבא ל- customer engagement המאפשרת לחברות להגדיל אחוזי סגירת עסקאות ולהימנע מצורך במפגש פיזי ע?י הסרת חסמים בשלב סגירת העסקה. החברה מספקת פתרון רב ערוצי מבוסס ענן לעריכת וחתימת מסמכים ואימות זהות (לפי חוק איסור הלבנת הון), הנותן מענה גם לתהליכים בשירות עצמי של לקוח וגם לתהליכים בזמן אמת מול נציג חברה. החברה זכתה לאחרונה במקום הראשון בתחרות הסטרטאפים של ישראכרט וכבר החלה לעבוד עם 4 מ 5 חברות הביטוח המובילות בארץ תוך 5 חודשים מההשקה.

פרס נוסף הוענק לסטאראפ Jones -הזדמנות להצטרף למרכז החדשנות של Kametחממת הסטרטאפים של AXA Ventures לחברת Early stage הפועלת בפאריס. את הפרס העניקו: סטפן גינה מייסד ושותף מנהל, ומייקל נידם, שותף ב-Kamet.

Jones  מאפשרת לעסקים קטנים לקנות בלחיצת כפתור ביטוח שנעשה זול יותר ככל שהם צוברים יותר ניסיון. כיום בעלי עסקים חדשים נאלצים לשלם פי שלוש על ביטוח, אולם ביטוח הוא תנאי חובה כאשר עסק רוצה לחתום על חוזה עם לקוח. הפלטפורמה של החברה רושמת ביטוח צד ג? עבור כל חוזה בנפרד באמצעות לחיצה אחת במובייל.

את תואר חביב הקהל, שנערך בשיתוף רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, העניקה דורית סלינגר, הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון ל - Leo.  בחירת חביב הקהל נערכה ע"י כ- 150 מעובדי רשות שוק ההון, הביטוח והחסכון והקהל שנכח באירוע הגמר. עובדי הרשות קיבלו מראש מידע על כל חמשת הסטרטאפים והתבקשו לדרג את המתמודדים.

ליאו הוא עוזר אישי לכל ענייני הביטוח. השירות מתבסס על ניתוח דאטה ובינה מלאכותית ומציע למשתמשים פוליסות המותאמות לצרכים שלהם ובדיוק בזמן בו יזדקקו להן.