שירות התעסוקה, Matrix ו-Ewave משיקים מערכת חינמית לגיוס עובדים

יום ב', 16 ביולי 2018

 

שירות התעסוקה בשיתוף חברת Ewave וחטיבת האקספיריאנס  ב- Matrix   משיקים את פרויקט 'מתחדשים למעסיקים' שמציע פלטפורמה חדשנית  וללא תשלום לניהול מאגר המשרות וחיפוש המועמדים לכל משרה.

בפיתוח המערכת ניתן דגש לשיפור נגישות הממשק. כך למשל יוכל המעסיק לעבוד בשולחן עבודה אישי המתאים לצרכיו, לפרסם את המשרות באשף מיוחד במערכת, לזכות לגישה למאגר קורות חיים של מחפשי עבודה הרשומים באתר וכן הגדרת 'ציידים' לפי צרכיו ודרישות המשרה, כל זאת באמצעות ממשק משתמש נקי עם מענה תפעולי מלא, מבוסס תהליכים מובנים והסברים תומכים.

המערכת נבנתה כך שתתאים לצרכים של מנהלי ומנהלות הגיוס בעסקים, ארגונים וחברות ברחבי הארץ, ומאפשרת להעלות ולפרסם משרות ללא הגבלה וללא עלות.

עוד מאפשרת המערכת למעסיקים לבצע תהליך גיוס אקטיבי באמצעות שימוש ב"צייד המועמדים" המאפשר לציין מילות מפתח מרכזיות בקורות החיים אותם מחפש המעסיק, ובאמצעות מנגנון טכנולוגי מתקדם לבצע התאמה בין צרכי המעסיק לבין הפרופיל של המועמד.

אם המערכת מזהה כי במאגר שירות התעסוקה נמצאים קורות חיים מתאימים, המעסיק מקבל התראה ומאפשר לו לפתוח בהליך של גילוי המועמד ובקשת פרטים לטובת יצירת קשר.

"