מנוי בחברת QualiTest הישראלית ברומניה ועוד

יום ב', 2 ביולי 2018
 
 אלכס וסטלר מונה למנהל מרכז הבדיקות של חברת QualiTest הישראלית ברומניה
 
 
 
אלכס וסטלר מונה למנהל מרכז הבדיקות של חברת QualiTest בבוקרשט, רומניה. במסגרת תפקידו, יתמקד וסטלר בפיתוח אסטרטגי וניהול כולל של פעילות המרכז: צרכי הגיוס, הניהול, השימור, טיפול בצוותי העובדים המקומיים וניהול מערך המכירות ברומניה. המרכז החדש של QualiTest, חברת הבדיקות הגדולה בעולם העוסקת בבדיקות תוכנה, חומרה ואבטחת איכות, יפעל הן מול לקוחות מקומיים והן מול לקוחות גלובאליים.
 
אלכס וסטלר מצטרף ל-QualiTest ומביא עימו כ-11 שנות ניסיון בתחומי פיתוח תוכנה וניהול מוצר עם ידע מקיף בהיבטי המכירות, פיתוח עסקי, הקמת צוותי עבודה בתהליכי התרחבות גלובאליים, ניהול פרויקטים וכן הבנה טכנולוגית ואסטרטגית עמוקה. בתפקידו האחרון טרם הצטרפותו ל- QualiTestכיהן כמנהל גלובאלי של חברת Siveco Software ברומניה. קודם לכך כיהן במגוון תפקידי ופיתוח עסקי של חברת Veeam ברומניה, אמדוקס בישראל ובחברת NetApp בישראל וברומניה.
 
וסטלר מחזיק בתואר ראשון במינהל עסקים עם התמחות בכלכלה ומדעי המחשב מאוניברסיטת בר-אילן ובמגוון הסמכות טכנולוגיות ועסקיות.
 
בתחילת השנה הכריזה החברה על פתיחתו של מרכז בדיקות תוכנה חדש ומתקדם ברומניה בעלות מוערכת של שלושה מיליון דולר. במרכז יועסקו מהנדסי בדיקות, מפתחי אוטומציה ומומחי Business Assurance והינו חלק מפעילות ה-Off-shore הענפה שקווליטסט מציעה ללקוחותיה. המרכז יתפקד כמרכז Delivery לטובת פתרונות תוכנה נוספים ללקוחות קווליטסט השונים. בשלב הראשון יגייסו לטובת המרכז החדש כ-100 עובדי QualiTest ברומניה, שיעבדו במרכז הפיתוח בבוקרשט וירחיבו את הפעילות הגלובלית המתקיימת בכמה מרכזי בדיקות ופיתוח בעולם הכוללים את ישראל, אוקראינה, ארה"ב, אנגליה והודו.Times New Roman
 

 

גילי לבקוביץ מונה למנהל מכירות מקצועי של פתרון SAP Business ByDesign

ב-SAPישראל

גילי לבקוביץ (35) מונה למנהל מכירות מקצועי של פתרון SAP Business ByDesign, בענקית התוכנה SAPישראל. תחת אחריותו מונחת החדרת המוצר החדשני וקידומו בשוק הישראלי, בשיתוף פעולה עם השותפים העסקיים של SAPישראל.

פתרון SAP Business ByDesign, שהושק לאחרונה בישראל, הוא פתרון ERPבענן שפותח על ידי SAPופועל כולו בענן, המותאם עבור הצרכים הייחודיים לארגונים קטנים ובינוניים.

לבקוביץ הצטרף לשורות SAPישראל לאחרונה, לאחר שבארבע השנים האחרונות היה מנהל פרקטיקת ה-ERPבמחלקת יעוץ מערכות מידע בפירמת ראיית החשבון והייעוץ KPMGסומך חייקין.