מינויים חדשים בחברת Synamedia

יום ב', 11 במרץ 2019

 

חברת Synamedia, שהוקמה לאחרונה לצורך רכישתה של חטיבת הווידאו של סיסקו, מודיעה על שני מינויים חדשים בצמרת החברה: אמיר הוכבאום ימונה לסמנכ"ל אבטחה, אבידן למדן ימונה לסמנכ"ל ניהול מוצר של פלטפורמות הוידאו החדשניות.

Synamedia, העוסקת בפיתוח פלטפורמת וידאו קצה אל קצה  מונה בין לקוחותיה את מפעילות שידורי הטלויזיה והסטרימינג וכן את יצרניות התוכן הגדולות ומהמובילות בעולם, בהן: AT&T, SkyVerizon, Viasat, Foxtel,Disney,, Vodafone, Comcastועוד.

החברה, שצמחה מNDS -  הירושלמית, התמזגה לתוך חטיבת הווידאו של סיסקו. לאחרונה החברה התנתקה מסיסקו, ועל בסיס העומק הטכנולוגי, הידע והנסיון של NDS  קמה כחברה עצמאית הפועלת להמציא מחדש את עולמות הוידאו והטלויזיה, באמצעות טכנולוגיה מתקדמת כגון ענן, למידת מכונה ויישום שיטות מתקדמות של אבטחת מידע לעולם הוידאו.

אמיר הוכבאום מביא איתו נסיון עצום בעולם התקשורת. ב – 10 השנים האחרונות שימש כסמנכ"ל מו"פ באלוט תקשורת, ולפני כן שימש כסמנכ"ל מו"פ בענקית התקשורת Avaya וכמנהל הסניף הישראלי של החברה, כסמנכ"ל תפעול ב – Axerra, המתמחה בפתרונות תקשורת ועוד. במסגרת תפקידו החדש יעזור אמיר למנף את הידע הנרחב שקיים Synamediaבתחומים של מניעת פיראטיות ובטכנולוגיות וידאו ויסייע לבנות מנוע צמיחה חדש לחברה על ידי עיצוב, פיתוח והטמעה של פתרונות חדשניים למלחמה בפיראטיות תוך שימוש בטכנולוגיות ושיטות חדשניות פיראטיות.

 

לאבידן למדן ניסיון עשיר בעולם הוידאו, הן מהבחינה הטכנולוגית והן מהפן העסקי. בשנים האחרונות שימש כסמנכ"ל בכיר לאסטרטגיה ב– Kaltura, ולפני כן כ – CTO  וסמנכ"ל מו"פ של TVinci, ספקית פתרונות וידאו על גבי רשת האינטרנט שנרכשה על ידי Kaltura, כמנהל פיתוח ב-NDSועוד.

במסגרת תפקידו יתמקד בניהול פלטפורמת קצה אל קצה תוך מתן מענה לצרכים של הלקוחות השונים, בין אם אלה בעלי תוכן הרוצים להציע שירות ישירות לצרכנים, ספקי שירותי סטרימינג, חברו

ת תקשורת (Telco)הרוצות להציע שירות וידאו בנוסף לשירותים של אינטרנט וטלפון, וכן לקוחות מסורתיים של שירותי וידאו (PayTV) שרוצים להציע חווית משתמש מודרנית ותוכן נוסף שמגיע משירותי סטרימינג.