הזמנה להשתתף במסלול סטרטאפים ב-World Health Summit

יום א', 1 ביולי 2018
מאת  דורון אברהמי , נספח כלכלי ברלין, גרמניה 
 
 
בפסגת הבריאות העולמית World Health Summit שתתקיים בברלין ב15 לאוקטובר ישתתפו כ -2,000 בעלי עניין ומקבלי החלטות מ -100 מדינות וכל תחום בתחום הבריאות. צוותים יפעלו יחד כדי למצוא פתרונות לאתגרים הבריאותיים הגלובליים.
כפורום האסטרטגי החשוב ביותר בעולם לבריאות הגלובלית, הוא מקדם מנהיגות מחשבתית במדע ומקדם את סדר היום הבריאותי העולמי.
 
מסלול הסטרטאפים מתקיים באופן מסורתי תחת חסותו של שר הבריאות הפדרלי הגרמני ומדגיש רעיונות יוצאי דופן ורעיונות עסקיים חדשניים שיש להם פוטנציאל לחולל מהפכה בתחום הבריאות ולשפר את בריאות הגלובלית. השתתפות בפסגת הבריאות העולמית מספקת ליזמים צעירים שלושה ימים של גישה למנהיגי עולם מהמדע, התעשייה, הפוליטיקה והחברה האזרחית כדי להקים שיתופי פעולה עתידיים ולהכיר מדריכים פוטנציאליים, משקיעים וחברי הנהלה.
 
הלינק ההרשמה – https://www.registration-whs.com/Register/StartupTrack?code=WHS2018
 
הלינק למידע נוסף- https://www.worldhealthsummit.org/initiatives/startup-track.html
 
האירוע יתקיים בביום שני, 15 באוקטובר, עשר חברות הזנק יקבלו שלוש דקות כל אחד כדי להציג את הרעיונות שלהם ואת הרעיונות העסקיים מול הקהל בכנס המושבעים. הזוכה יקבל גביע  פסגת הבריאות העולמי .
 
קריטריונים לבחירה
סטארט-אפים המבקשים להגיש מועמדים צריכים להיות פעילים בתחום הבריאות. זה כולל למשל תחומים כמו בריאות הציבור, בריאות דיגיטלית, מדיניות בריאות, חינוך וסנגור.
 
סטארט-אפים מכל העולם ומישראל מוזמנים  להגיש בקשה.
היישום חייב להיות מורכב מידע קצר על ההפעלה כולל תיאור של הצרכים הפוטנציאליים .
תהליך הבחירה יביא בחשבון את מקוריות המושג, את הכדאיות הפיננסית שלו, ראיות לגיוס כספים או לשותפות, ובעיקר – את השפעתו הפוטנציאלית על בריאות הציבור העולמית ועוד.