סאטקום מערכות תספק שירותי אינטרנט ללקוח בקמרון

יום ה', 1 בנובמבר 2018

בשעה שבישראל האינטרנט המהיר  מפגר מאד, סיבים אופטיים הם בבחינת "חזון"  ואתרי הממשלה לא זמינים ולא מעודכנים נראה כי באפריקה יש לנו הישגים 

סאטקום מערכות, העוסקת במתן שירותי תקשורת, באמצעות תשתית לוויין ותשתיות נוספות, מדווחת  על הסכם חדש לאספקת שירותי קו אינטרנט עם חברה בקמרון בהיקף של 1.6 מיליון דולר בשנה. במסגרת ההסכם, תספק גילת טלקום, החברה הבת בבעלות מלאה של סאטקום מערכות, את השירות לחברה לאספקת שירותי סלולר בקמרון. ההסכם הינו לתקופה של 12 חודשים וניתן לחידוש בכפוף להסכמות הצדדים.

דן זיצ'ק מנכ"ל החברה, אומר (בגאווה לא מוסתרת): "הסכם זה מצטרף להסכמים מהותיים עליהם חתמנו השנה באפריקה, וזאת בהמשך למימוש תוכנית הצמיחה האסטרטגית שלנו בשוק מפעילי הסלולר באפריקה. העובדה שמדובר בלקוח חוזר ובביצוע פרויקט בהמשך להתקשרויות קיימות עמו, מעידה עד כמה הצליחה סאטקום לבנות מארג קשרים אסטרטגיים עם חברות תקשורת באפריקה, באופן שממצב אותנו כיום כבחירה מועדפת על ידם. לסאטקום נוכחות חזקה באפריקה, הכוללת בין היתר גם קשרים ישירים עם לקוחות אסטרטגיים דוגמת Orange ו- Vodacom, ואנו מאמינים כי החברה נמצאת בנקודת זינוק טובה להמשיך את תנופת ההסכמים ביבשת זו שיתמכו בצמיחת החברה".