אפל בתנופת הכרזות .

יום ש', 8 בספטמבר 2018

אירוע ה- 12 בספטמבר של אפל מסמן את התנופה בה נמצאת החברה.

קודם כל באות  הגרסאות העדכניות ביותר של המוצר החשוב ביותר של אפל: האייפון, שמובא עם עיצוב מחדש קיצוני יותר מ- iPhone X בשנה שעברה.

אבל אפל היא יותר מאשר רק את iPhone, זאת מערכת  של אביזרים ושירותים שצצו סביב iPhone והפכו להיות חשובים מאוד בזכות עצמם, מדובר בהרבה חודשות על Apple Watch, AirPods, ועוד.  בנוסף לכל תוכנה חדשה שכבר נרמזה מוקדם יותר השנה, אשר צריכה להיות קרובה  למהדורה הסופית לאחר קיץ של בדיקות בטא.

איפונים חדשים

ה- headliner באירוע השנה הוא iPhones חדש. אפל צפויה להודיע על שלושה מהם: הראשון הוא ה- XS של iPhone, גרסה מעודכנת של iPhone X בשנה שעברה, עם מסך שטוח בגודל 5.8 אינץ ', וכן עם פחות מ -5 אינץ', אך עם מפרטים פנימיים משופרים 

אבל יחד עם ה- XS, אפל צפויה גם להכריז על גרסה גדולה יותר של 6.5 אינץ 'בערוץ המודלים Plus שלה שמציעה מסך גדול יותר וסוללה גדולה יותר - אם כי ה- XS הגדול יותר נקרא' XS XS מקס ', ולא ה- XS ועוד.

אף אחד מהטלפונים החדשים XS צפוי לשנות יותר מדי מן התבנית  - החדשים יהיו בעלי תצוגת OLED, מסגרות נירוסטה, מעבד A12 חדש RAM ועוד. (צבע זהב חדש צפוי להצטרף לאפשרויות השחורות והלבנות הקיימות). יש סיכוי כי אפל תתציג  תכונה חדשה, בלעדי עבור דגמי XS, כמו זיהוי מגע, סירי, או 3D במגע.

הטלפון האחרון הוא מעניין יותר - זול יותר, 6.1 אינץ 'LCD iPhone שפרטיו טרם הובהרו.

ועוד על  Apple Watch סדרה 4  אפל תציע תצוגה גדולה יותר על השעון עם עיצוב מקרוב לקצה.

Apple Watch החדש יהיה כמעט בוודאות  עם watchOS 5 (הודיעה ב WWDC מוקדם יותר השנה) אשר מוסיף זיהוי נאמן אוטומטי, תאור מצב מכשיר הקשר, והצגת הודעות טובות יותר.

אירוע ה- iPhone השנה מציג גם את כרית הטעינה  AirPower, אשר הוכיחה כי היא מסוגלת לטעון  באופן אלחוטי עד שלושה מכשירים בו זמנית - מושלמת לשמירה על iPhone, Apple Watch וזוג מכשירי AirPods .

לאפל יש  גם גרסה חדשה של אוזניות אלחוטיות AirPods שמציעות שבב אלחוטי חדש, תמיכה להפעלה סירי ללא ידיים, וגם במקרה זה תתמוך טעינה אלחוטית (עם כרית AirPower) .