שילוב בין מתחרים באפליקציות דרך

יום ד', 30 באוקטובר 2019
מתחמם הקרב על ניווטי דרך.
מיליונים משתמשים במפות גוגל במקום במפות אפל המוגדרות כברירת מחדל מדי יום במכשירי האייפון שלהם (699 דולר באמזון) בכדי להעריך את המסלולים שלהם, לתכנן מסעות/טיולי כביש או כל דרך אחרת ולהתנייד בעיר.
עתה גוברת המגמה לשלב (לרמת אינטגרציה) בין ישומים וניתוחים מגוונים של ספקים שונים במפות הדרך .
 
בימים אלה גוגל הציגה סוף סוף עדכון גישה לאפליקציית iOS  במפות Google המאפשרת למשתמשים לדווח על אירועי דרך - כמו תאונות דרכים, מלכודות מהירות ומכשולים אחרים - היישום הוא חלק מאפליקציית iOS. גוגל הציגה דיווח על סיכונים באנדרואיד מוקדם יותר השנה, אך זו הפעם הראשונה שבעלי אייפון יכולים לסייע גם במידע על האטת התעבורה גם במפות גוגל. אפליקציית מיפוי נוספת שנמצאת גם בגוגל/ווייז, כוללת תכונות דומות במשך שנים.
 
לא רק שדיווחי התעבורה מגיעים לאייפונים לראשונה, גוגל מוסיפה גם את היכולת לדווח על ארבעה סוגים חדשים של אירועים באייפון וגם באנדרואיד: בנייה, סגירת נתיב, רכבים מוגבלים וחפצים בכביש (כמו עצים שנפלו או ריהוט שנפל שנפל מגב המשאית).
 
כך ניתן להוסיף את התצפיות של הנוהג לאפליקציית מפות Google, כך שמנהלי התקנים אחרים עשויים להימנע מעיכוב, בין אם אתה מנווט באייפון, אייפד (325 דולר בוולמארט) או בטלפון אנדרואיד או בטאבלט. מומלץ לוודא שיש לך את העדכון האחרון ביותר במפות Google (גרסה 5.29 ואילך ב- iOS
ו-10.27.3 ואילך ב- Android).