מקום בצמרת

יום ש', 23 ביוני 2018

 

קובי קלדרון מונה לתפקיד מוביל מרכז המצוינות- חדשנות

בלשכה לטכנולוגיות המידע בישראל

הלשכה לטכנולוגיות המידע בישראל הכריזה לאחרונה על הקמתו של מרכז מצוינות בתחום החדשנות בראשותו של קובי קלדרון, מנכ"ל ומייסד גולד קריירה וחממה ליזמים וסטרטאפים.

 "אני מאמין שחדשנות הינה מנוע הצמיחה של כל ארגון  עסקי הפועל בזירה גלובאלית בשוק צומח ותחרותי וכל כן הכירות עם עולם החדשנות יכול לאפשר למקבלי ההחלטות  להבין את  הייחודיות והיתרון היחסי ביכולות הליבה של החברה". מסר קלדרון

 מרכז המצוינות החדש קם במטרה לקדם את החדשנות בארגונים, לקדם את קהילת הסטרטאפים להצלחה בישראל ובשוק הגלובלי ולהקנות לחברי הלשכה ידע בתחום החדשנות ומתן הזדמנות להיות שותפים ומעורבים בעשייה בתחום החדשנות על גווניה השונים ובמגזרים השונים. 

בנוסף המרכז יעסוק בבניית קהילת ידע בתחום החדשנות בהתאם לוורטיקליים ותחומי פעילות בתעשיית ההייטק ויקים מערך של מנטורים, יועצים ושירותים שיסייעו לקהילת הסטרטאפים עם ידע וניסיון שנרכש לאורך שנים.בנוסף המרכז יאפשר לחברי הלשכה לקבל פוזיציות ניהוליות בקהילת הסטרטאפים בארץ. כמו גם, המרכז יסייע לארגונים עסקיים בהקמה ובניהול מרכזי חדשנות. הלשכה תקדם באמצעות מרכז המציינות הקמת מועדון משקיעים שיאפשר לחברי הלשכה להשקיע בחברות בהתאם לתחום התעניינותםוזאת בנוסף לחיבורים שימסד המרכז בין סטרטאפים, ארגונים ומשקיעים

לדברי יורם אלדר מנכ"ל הלשכה לטכנולוגיות המידע, הקמת מרכז המצוינות בתחום החדשנות, מחד ירחיב ויגוון את פעילות ותחומי העיסוק של הלשכה לעולמות של יזמות וסטרטאפים ויאפשר לסטרטאפים ולסטארטאפיסטים למצוא את מקומם בלשכה המתחדשת ולקבל ערך משמעותי, ומאידך יעסוק ויקדם  מרכז המצוינות את עולם החדשנות, הובלתו והטמעתו בתרבות הארגונית שך הארגונים המבוססים - אתגר העומד לפתחו של כל ארגון מידי יום ביומו.

לפרטים והרשמה: https://www.sysnan.co.il/innovativeness

 

אלה פריגר מונתה לסמנכ"לית מכירות ב-SAPישראל

 

אלה פריגר (43) מונתה לסמנכ"לית מכירות וחברת הנהלה בענקית התוכנה SAPישראל. במסגרת תפקידה אחראית פריגר על מכירות, טיפול וליווי של לקוחות ופיתוח עסקי במגזרי בריאות, בנקאות וביטוח, כימיקלים, אוטומוטיב ותעשיות שונות נוספות.

 

פריגר עובדת בחברת SAPישראל כ-8 שנים, במהלכן ניהלה תיקי לקוחות של ארגונים גדולים בתחומי הבריאות והכימיה. לפני כן היא עסקה במכירות וניהול פרויקטים בחברת טלדור. לפריגר תואר מהנדסת חומרים וכימיה מהטכניון.

 

 ליאור כץ מונה למנהל השירותים המקצועיים  בחטיבת הבדיקות והאוטומציה של מטריקס

ליאור כץ מונה למנהל השירותים המקצועיים (Delivery manager) בחטיבת הבדיקות והאוטומציה של חברת הטכנולוגיות מטריקס. התפקיד החדש מתווסף לתפקידו כמנהל טכנולוגיות ראשי (CTO) בחטיבה. במסגרת תפקידו החדש יהיה אמון כץ על הניהול הישיר של צוות הבדיקות, אחראי לאיכות התוצרים ולהבטחת שביעות רצונם של הלקוחות. כמו כן, ידאג כץ לייצר עבור העובדים מסלולי קידום מקצועי וניהולי תוך קיום מפגשים והדרכות מקצועיות עבור עובדי החברה. הפעילות החדשה של כץ מצטרפת למדיניות המטריקסית להגדלת המשאבים שמושקעים בעובדים.

 

כץ נמצא בחברת מטריקס קרוב ל-10 שנים בהן תפקד כמנהל טכנולוגיות ראשי של מערך הבדיקות במטריקס. לפני כן, במסגרת תפקידיו הקודמים היה כץ מנהל תחום בדיקות אוטומטיות ובדיקות עומסים בחברת Live Person, סמנכ"ל ומנהל קבוצת בדיקות אוטומטיות בחברת TTC, ומנהל בדיקות עומסים ובדיקות אוטומטיות באמדוקס.

לכץ תואר ראשון במדעי המחשב מאוניברסיטת שמפין באילינוי, ארה"ב.