ים הכרזות צפוי החודש בתערוכת ברצלונה

יום ג', 12 בפברואר 2019
גובר גל הידיעות לקראת תערוכת המובייל הבינלאומית MWC שתערך בברצלונה.
 
סמסונג כבר הודיעה על S10 Galaxy לפני MWC - אותו היא מציגה כמופע הנייד הגדול ביותר על פני כדור הארץ. ולא נשכח גם את הצגת הטלפון המתקפל לסוגיו על ידי רוב היצרנים המציגים.
 
 
סמסונג לא תהיה לבד. Huawei, יצרנית הסמארטפונים השנייה בגודלה בעולם מאחורי סמסונג, רוצה  להפגין את הטלפון המתקפל הראשון שלה. גם LG, נוקיה, Oppo ו-Xiaomi  מתכננים לתת את חותמם בכנס ברצלונה השנתי.
 
מה שהופך את MWC השנה לחיונית עוד יותר מהתצוגה של השנה שעברה היא האנרגיה שנראה מאחורי שלוש מגמות חזקות ביותר שיש להן פוטנציאל להגדיר את בואו של עשור של טלפונים ניידים: עיצובים מתקפלים, מהירויות נתונים של 5G וצילום מורכב להפליא בשל שפע של המצלמות האחוריות. בעת שמכירות הטלפון החכם קופאות בעולם כולו רוצים מנהלי  MWC להציע מגדלור של תקווה ולהחיות את אחת התעשיות המהירות ביותר על פני כדור הארץ.
 
הנה טלפונים ומותגים אנו מצפים לראות לקחת את האתגר הזה.
 
המותג הסיני Oppo יביא לנו את  Oppo F11 Pro, טלפון עם מסך מלא עם מצלמה 48 מגה פיקסל ומעבד מהיר.
 
Xiaomi גנבה כבר חלק מהטלפון של סמסונג סמסונג כאשר היא פירסמה מכשיר מתקפל - foldable .
 
Huawei אומרת לנו, בהרבה מילים, כי היא מתכננת להיות טלפון foldable עם תמיכה 5G בחודש פברואר, פוטנציאל ממגמה 2019 של מגמות הטלפון החשובות ביותר במכשיר אחד - כנראה יקר עד כדי גיחוך.
זה יהיה רגע עצום עבור המותג מס '2 של הטלפון החכם, וזו הזדמנות לסמסונג, שהטלפון המתקפל שלה צפוי להופיע בסן פרנסיסקו כמה ימים לפני מסיבת העיתונאים של Huawei.
 
Huawei (בתמונה) לפי הדיווחים מקווה לעקוף את סמסונג כמותג מספר 1 בעולם החכם עד סוף שנת 2020.
 
עוד  מצפים לטלפון חדש אחד מנוקיה.
 
בסך הכל עתה נראה כי  סמליל הוועידה
אחד מאולמות התצוגה, 2013

GSMA Mobile World Congress (בראשי תיבותMWC) היא ועידה המשלבת בין תערוכת מוצרי המובייל (סמארטפוניםמחשבי לוחמחשוב לבישמחשבים אישיים ואפליקציות) הגדולה בעולם ובין כנס מנהלים ובכירים המייצגים מפעילות סלולריות, יצרניות מוצרים, ספקי מכשור ומנהלי תוכן מכל רחבי העולם.

הוועידה, שקיבלה בעבר את השם GSM World Congress, עדיין מכונה לעיתים קרובות בשמות 3GSM ו-3GSM World.