אמריקן אקספרס טראוול מציג מחקר מגמות

יום ג', 22 במרץ 2022

 

אמריקן אקספרס (NYSE:  AXP)השיקה  את אמריקן אקספרט טראוול: דו"ח מגמות התיירות העולמי לשנת 2022. דו"ח זה מצביע על כך שאנשים מצפים לנסוע יותר מבשנה שעברה ומתכננים להוציא על נסיעות באותה מידה או יותר בשנת 2022, בהשוואה למה שהוציאו בשנה רגילה, טרום המגפה.

הדו"ח, המתבסס על נתונים מארצות הברית, אוסטרליה, קנדה, מקסיקו, יפן, הודו ובריטניה מעלה כי צרכנים נוסעים על מנת לפגוש את האנשים ולראות את המקומות שהם אוהבים, לחגוג אירועי חיים חשובים, לממש משאלות, לחוות אירועים אישיים ולהעניק לעצמם מידה רבה יותר של שלומות וטיפול אישי. ברבעון האחרון לשנת 2021, הזמנות בעלי המנויים שבוצעו באמצעות American Express Travel  עלו ב-24%, לעומת שנת 2019, והמשיכו לעלות בשנת 2022.

 

"המגפה גרמה לכולנו, לרבות המטיילים, לבחון מה חשוב באמת," אומרת אודרי הנדלי, נשיאת אמריקן אקספרס טראוול. "דו"ח מגמות הנסיעה העולמי מצביע על כל שתיירים מפצים על הזמן האבוד ומקדישים מחשבה רבה יותר למי יהיו שותפיהם לנסיעה, למקומות בהם היו רוצים לבקר, למותגים בהם יתמכו וכיצד ינצלו את כספם, עם התקדמות תעשיית התיירות".

התובנות המובילות מדו"ח מגמות הנסיעה לשנת 2022 של אמריקן אקספרס טראוול:

*העולם מוכן לתיירות: 74% מהמשיבים מסכימים כי הם מוכנים להזמין טיסה לשנת 2022, גם אם אולי יצטרכו לבטל או לשנות אותה בשלב מאוחר יותר. זאת, לעומת 56% בשנה שעברה.

*ההוצאות על נסיעות מצויות ברמות גבוהות יותר מכפי שהיו טרם המגפה: 86% מהצרכנים מצפים להוציא יותר, או באותה המידה בשנת 2022,. בהשוואה לשנה רגילה טרם המגפה.

*תיירים רוצים לנסוע לעיתים קרובות יותר: 62% מהמשיבים מתכננים לנסוע 2-4 פעמים בשנת 2022, ו-76% מהמשיבים מסכימים כי הם מתכננים לנסוע יותר עם המשפחה בשנת 2022, לעומת שנת 2021.

*תיירים בוחרים במותגים אעשר נותנים עדיפות גבוהה לתמיכה בקהילות מקומיות: 81% מהמשיבים רוצים לבקר ביעדים בהם יוכלו "להתערבב" בתרבות המקומית ורוצים שהכסף שהם מוציאים במהלך הטיול יחזרו אל הקהילה המקומית.

*יעדים חלומיים הופכים למציאות: 55% מהמשיבים רוצים להזמין חופשה של פעם בחיים השנה. הדבר נכון בעיקר לגבי ילידי שנות ה-80 וה-90 של המאה הקודמת ולבני דור ה-Z(65%).

*עם חזרת הבידור, כך חוזרות גם הנסיעות הכרוכות באירועים אישיים: 56% מהמשיבים טענו כי דחו נסיעות לאירועי בידור גדולים, אבל מתכננים לחזור ולהשתתף באירועים מעין אלה השנה.

עם התגברות מומנטום הנסיעות, American Express Travelמציעה גישה וערך בלעדיים, תוכניות ייחודיות והטבות, לצד גישה למומחיות הטובה ביותר מסוגה באמצעות יועצי אמריקן אקספרס טראוול, אשר מגבים בעלי מנויים בכל סוג של נסיעה.

דו"ח מגמות הנסיעה העולמי המלא של אמריקן אקספרס טראוול לשנת 2022 נמצא כאן.

שיטת הסיקור: 1-משאל מקוון זה של חברת Amex Trendex  נערך על ידי Morning Consult בתאריכים 3-11 בפברואר 2022, בקרב מדגם לאומי שמנה 2000 אזרחי בארצות הברית ו-1000 נוסעים באוסטרליה, בקנדה, בהודו, יפן, מקסיקו, בריטניה וארצות הברית בעלי הכנסה למשק בית של 70,000$ לפחות ומוגדרים כבוגרים שבדרך כלל טסים לפחות פעם בשנה. בתוצאות של כל סקר שוק יש מרווח טעות של כ-3% לכאן או לכאן.

 שיטת הסיקור: 2-משאל מקוון זה של חברת Amex Trendex  נערך על ידי Morning Consult בתאריכים 15-24 בינואר 2021, בקרב מדגם לאומי שמנה 1000 נוסעים באוסטרליה, בקנדה, בהודו, יפן, מקסיקו, בריטניה ו-2000 נוסעים בארצות הברית בעלי הכנסה למשק בית של המקבילה ל- 50,000$, במקסיקו, והמקבילה להכנסה למשק בית של 20,000$ לפחות בהודו. הנוסעים מוגדרים כבוגרים שנכון לשנת 2019, טסו לפחות פעם בשנה. בתוצאות של כל סקר שוק יש מרווח טעות של כ-2% לכאן או לכאן בארצות הברית, ושל 3% לכאן או לכאן בארצות אחרות.

אודות אמריקן אקספרס

אמריקן אקספרס היא חברת תשלומים משולבת באופן גלובלי, המספקת ללקוחות גישה למוצרים, תובנות וחוויות שמגוונים את החיים ובונים הצלחה עסקית. למידע נוסף, בקרו  באתר americanexpress.com

אנשי קשר

AMERICAN EXPRESS
Ali Pearce
Ali.Pearce@aexp.com