תפקיד בכיר

יום ב', 27 בנובמבר 2017

עירית שפר מונתה למנהלת שותפים עסקיים בפורטינט ישראל

 

עירית שפר (33) מונתה לתפקיד מנהלת שותפים עסקיים בחברת פורטינט ישראל, המובילה העולמית בפתרונות אבטחת סייבר עתירי ביצועים.

 

בתפקידה הקודם, שפר שימשה כמנהלת מכירות ב-IBM Securityועבדה מול לקוחות אנטרפרייז בארץ ובחו"ל.

לפני כן, היא שימשה כמנהלת מכירות בחברות Intel Security, Symantec ובתפקידים נוספים בהפצה ואינטגרציה בתחום אבטחת המידע.

 

שפר הינה בעלת תואר ראשון במנהל עסקים מהמכללה האקדמית רופין ומסיימת השנה InternationalMBA  באוניברסיטת בר אילן.

 

קמינריו מינתה את טוד גרשאם למנהל אסטרטגיה ראשי

קמינריו (Kaminario)הישראלית, חברת אחסון all-flash הודיעה על מינויו של טוד גרשאם (Todd Gresham)   לתפקיד מנהל אסטרטגיה ראשי של החברה(Chief Strategy Officer) . גרשאם יהיה אחראי לקידום אסטרטגיית הצמיחה הכוללת של קמינריו, וכן יפקח על פיתוח עסקי תאגידי, שיתופי פעולה עם יצרני OEMופיתוח עסקים חדשים.

"טוד מביא איתו שילוב יוצא דופן של ניסיון עשיר בתעשייה ואנרגיה מדבקת לחשיבה בדרך שונה", אמר דני גולן, מנכ"ל קמינריו. "מאז שהצטרף לחברה, טוד הפך לכוח המקדם את אסטרטגיית הצמיחה שלנו ויועץ רב ערך לצוות שלנו. תפקיד חדש זה ייתן לו טווח מורחב  של השפעה כדי לסייע לנו להתכונן לשלב הבא בצמיחה שלנו".

"אני מצפה להרחבת עבודתנו עם מגוון רחב של שותפים אסטרטגיים", אמר טוד גרשאם, מנהל אסטרטגיה ראשי בקמינריו. "החזון הטכנולוגי של קמינריו מציב אותנו בעמדה מרגשת ביותר כאשר עסקים גלובליים ממשיכים לעבור אל הענן ואל מרכזי נתונים מוגדרי- תוכנה".

גרשאם הצטרף לקמינריו ב- 2017 כסגן נשיא לפיתוח תאגידי, לאחר ששימש כיועץ מיוחד לחברה במשך מספר חודשים. לפני עבודתו בקמינריו הוא מילא תפקידים ניהול בכירים בחברות Source Support Servicesו- Xyratex, ותפקידי מכירות בכירים ב- nStorו- Data General CLARiiON.

גרשאם גם מכהן כיועץ ודירקטור במספר חברות ציבוריות, פרטיות, וחברות שלא למטרות רווח, כולל בוועד הלאומי המייעץ של קרן Make-A-Wish