אורקל משיקה זמינות של שירות בלוקצין בענן

יום ג', 17 ביולי 2018

שירות בלוקצ'יין בענן של אורקל (Oracle Blockchain Cloud Service)הופך היום לזמין באופן כללי. השירות מאפשר לארגונים לבנות בקלות רשתות בלוקצ'יין כדי לבצע טרנזאקציות מאובטחות ויעילות יותר וכדי לעקוב אחר סחורות באמצעות שרשראות אספקה ??בקנה מידה עולמי.

עסקים ברחבי העולם כבר מפעילים גירסאות מוקדמות של השירות, בהם ארגונים גלובליים כמו:CargoSmart,Certified Origins , Intelipost, Nigeria Customs  ו-Solar Site Designועוד רבים אחרים שכבר אימצו את פלטפורמתבלוקצ'יין של Oracle.

צוין כי לטכנולוגיית בלוקצ'יין יש את היכולת לשנות באופן יסודי את הדרך בה עושים עסקים בכל ענפי התעשייה, על ידי ביצוע אינטראקציות בצורה יותר מאובטחת, שקופה, יעילה וחסכונית.

שירות הענן Oracle Blockchain Cloud Serviceהוא שירות הבלוקצ'יין המקיף היחיד בשוק המספק ללקוחותיו פלטפורמת פיתוח שבה הם יכולים להשתמש כדי לבנות רשתות משלהם ולשלב אותן במהירות עםOracle SaaS או עם יישומים של צד שלישי שכבר נמצאים בשימושם, כמו גם עם רשתות בלוקצ'יין אחרות ועם שירותי Oracle PaaSאחרים.

הוא גם מאפשר למשתמשים לספק רשתות בלוקצ'יין, להצטרף לארגונים אחרים ולפרוס ולהפעיל חוזים חכמים לעדכון ספר החשבונות (Blockchain Ledger)ולביצוע שאילתות עליו.

פלטפורמת הבלוקצ'יין של Oracleממנפת את עשרות שנות ניסיונה של Oracleבענפי התעשייה השונים ואת האקו-סיסטם הנרחב של שותפיה כדי לשתף ולנהל באופן אמין עסקאות מהימנות עם ספקים, בנקים ושותפי סחר אחרים באמצעות בלוקצ'יין.

"בלוקצ'יין היא מהטכנולוגיות שיעשו את השינוי הגדול ביותר בדורנו", אומר אמית זאברי, סגן נשיא בכיר לנושא פלטפורמת הענן של אורקל. אנו שמחים להכריז על הזמינות של שירות בלוקצ'יין בענן של אורקל, שהינו תוצאה של שנים של מחקר ופיתוח לצד שותפים ולקוחות שלנו. הפלטפורמה של אורקל מאפשרת לארגונים להגדיל את נפח עסקיהם לצמצם תהליכים לא נחוצים ולעשות עסקים עם רשתות מבוזרות ביותר קלות, שקיפות ואבטחה מאי פעם."