מלגות לסטודנטיות/ים על הקשת הטרנסג'נדרית

יום ו', 5 ביוני 2020

מיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח תורמת מלגות מלאות ללימודי השכלה גבוהה לסטודנטיות וסטודנטים על הקשת הטרנסג'נדרית. זאת, במסגרת פרויקט שמתקיים זו השנה החמישית בשיתוף עם ארגון "מעברים".

מיקרוסופט ידועה בתמיכתה בקהילה הלהט"בית ומדי שנה מקיימת פעילות ייחודית עם עובדיה לקידום ההכלה והגיוון בארגון בפרט ובחברה הישראלית בכלל. השנה יעלה קמפיין ברשתות החברתיות בהשתתפות עובדי החברה שבו יספרו את סיפורם האישי.

עוד במסגרת חודש הגאווה, עובדי מיקרוסופט יוזמנו לשני מפגשים מיוחדים ומעוררי השראה, האחד עם השחקנית אורנה בנאי שבו היא תספר על תהליך יציאתה מהארון, חוויית האימהות היחידנית והתמודדויות ואירועים שחוותה לאורך הדרך. המפגש השני ייערך עם אנשי ארגון "תהילה" המלווה ותומך בהורים ובמשפחות שילדיהם יצאו מהארון.

נמסר כי, כחלק ממדיניות מיקרוסופט ישראל, החברה פועלת למען עובדיה הלהט"בים והקהילה הלהט"בית כולה לאורך כל ימות השנה:

  1. כל עובד/ת זכאי/ת למענק של 60 אלף שקל לסיוע בתהליך פונדקאות.
  2. בחברה ישנו פורום המאגד את העובדים הלהט"בים (GLEAM) וכל עובד/ת מוזמן/ת להצטרף אליו ולהיות שותף/ה בהובלת מהלכים בנושא הלהט"ב בחברה.
  3. פורום העובדים הלהט"בים מקיים פעילות שוטפת במהלך השנה סביב אירועים מרכזיים של הקהילה הלהט"בית - התנדבות, גיוס תרומות, הרצאות ועוד.
  4. עובדי החברה הלהט"בים משתתפים באירועי הקהילה כקבוצת מאורגנת ממיקרוסופט:
    1. באירוע בהתרמה לאיגי (ארגון נוער גאה), עובדי החברה תורמים כסף לארגון ומיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח מכפילה את סכום התרומה.
    2. באירוע ההתרמה לוועד למלחמה באיידס, החברה תורמת לוועד על ידי רכישת כרטיסים לעובדיה.
  5. החברה תומכת במצעדי הגאווה בתל אביב ובירושלים – במצעד התל אביבי אשתקד נוצר שת"פ עם המרכז הגאה בגן מאיר והחברה שכרה משאית לעובדיה שהשתתפו במצעד. המצעד הירושלמי זכה לתמיכה כספית.