מינויים בקיידנס ישראל

יום ב', 15 באפריל 2019

 

חברת קיידנס ישראל (Cadence) מודיעה על מינוים של שני מנהלים בכירים בישראל. פרופ' זיאד חנא, סגן נשיא בכיר לפיתוח,מונה למנהל הפיתוח של קיידנס ישראל, בשני אתריה - חיפה ופתח תקווה. אורית גרינגרז, דירקטורית בכירה, מונתה למנהלת אתר החברה בפתח תקווה.

 

פרופ' זיאד חנא כיהן עד עתה כמנהל מרכז הפיתוח בחיפה והוביל בחברה הגלובלית את החדשנות הטכנולוגית ואת הפעילות העסקית בתחום התכנון האלקטרוני הממוכן, תוך מיקוד בתחום תוכנות האימות (וריפיקציה) לתעשיית השבבים. חנא הגיע לקיידנס בשנת 2014, עם הרכישה של חברת הסטארט-אפ ג'ספר (Jasper) בה כיהן כסגן נשיא בכיר ומנכ"ל. לפני כן, במשך 17 שנה, מילא תפקידי ניהול והנדסה באינטל ישראל וארה"ב. הוא חבר בארגון IEEE, ועד היום פרסם יותר משלושים מאמרים מקצועיים, המציא 15 פטנטים וקיבל מספר פרסי הוקרה במסגרת פעילותו באינטל ובקיידנס. זיאד חנא מוכר כפעיל בתעשיית ההייטק הישראלית, כמי שמקדם את שילוב החברה הערבית בה ובמסגרת זו מכהן כיו"ר משותף למועצה הציבורית בעמותת צופן.

זיאד חנא הנו בעל תואר ראשון ושני במדעי המחשב מאוניברסיטת תל-אביב ודוקטורט במדעי המחשב מאוניברסיטת אוקספורד באנגליה, בה הוא מכהן כפרופ' אורח בפקולטה למדעי המחשב.

 

אורית גרינגרז הצטרפה לקיידנס בשנת 1999 עם הרכישה של חברת הסטארט-אפ הישראלית וריסיטי (Verisity) ומאז עסקה במגוון תפקידי פיתוח וניהול בתחום תוכנות האימות (וריפיקציה). בתפקידה הנוכחי היא המנהלת הגלובלית של מרבית פעילות פיתוח ספריות ה-IP בתחום הוריפיקציה. גרינגרז תמשיך בתפקיד זה ותכהן גם כמנהלת האתר בפתח תקווה, תוך שיתוף פעולה עם פעילות המכירות והשירותים המקצועיים בהובלת אדר סגל ופעילות הפיתוח בהובלתו של זיאד חנא.

אורית היא בעלת תואר ראשון במדעי המחשב מאוניברסיטת תל -אביב ועומדת לסיים את לימודי התואר השני בתוכנית ה-Executive MBAבמנהל עסקים באוניברסיטת תל-אביב.