נפתחה הגשת המועמדויות לכנס SuperNova

יום א', 29 באפריל 2018

 

55   חברות Scale-Up באירופה יטלו חלק בכנס קרנות ההון סיכון הבינלאומי SuperNova, אשר ייערך בחודש ספטמבר 2018 באנטוורפן, בלגיה. המטרה המרכזית של כנס SuperNovaהיא לחבר בין משקיעים לבין שורה של חברות  Scale-Ups  יחודיות מרחבי אירופה, עם צמיחה גבוהה, אשר יוזמנו על ידי קרנות הון סיכון בינלאומיות מובילות (אחת מהן היא JVPהישראלית) להציג בכנס שייערך ב- 27-28 בספטמבר, 2018.

SuperNovaהוא אירוע טכנולוגיה בינלאומי אשר יתקיים לראשונה והמאורגן על ידי Scale-Ups.eu 

ו- Flanders DC. באירוע יציגו יזמים ומובילי דעה כגון פיליפ אינגלברכט, מייסד האפליקציה המצליחה Shazam, סת' גודין - מומחה שיווק ומחבר מבוקש של 18 ספרי עסקים ויצירתיות, ויויאן מינג - מומחית ביג דאטה (ושנבחרה לאחת מ- 10 הנשים שכדאי לעקוב אחריהן בתחום הטכנולוגיה) ומרצים אחרים שיוכרזו בשבועות הקרובים.

אל שני ימי כנס SuperNova  יוזמנו גם משקיעים בינלאומיים בעלי כיסים עמוקים ויותר מ- 150 גופי השקעה מרחבי העולם כדי לפגוש 55 חברות היי טק צומחות, אשר חלקן מוגדרות כ"משבשות שוק" בתחומים כגון: SaaS, ביג דאטה, מובייל, IoTומסחר אלקטרוני.

המטרה של מסלול הפיצ'ים למשקיעים ב- SuperNovaהיא לחבר בין מימון בינלאומי לבין חברות Scale-Up.

כל חברה בצמיחה תקבל 10 דקות כדי להציג את הפתרונות, התוצאות והשאיפות שלה. במהלך ההפסקות, המשקיעים יוכלו להזמין את ה- Scale-Upלפגישה פרטית כדי להבין טוב יותר את ההזדמנות להשקעה. כל המשקיעים יקבלו ברושור המכיל מידע אודות החברות המציגות, ופרטים ליצירת קשר עם החברות המציגות. 

חברות ה- Scale-Upאשר תצגנה ב- SuperNovaנבחרות על בסיס קריטריונים שהם:

  • הכנסה שנתית של לפחות 3 מיליון יורו ב- 2017
  • השקעות של לפחות מיליון יורו ומקסימום 40 מיליון יורו (לא כולל הלוואות)
  • צמיחה שנתית ממוצעת של לפחות 20 אחוזים ב- 3 השנים האחרונות
  • תיאבון גדול להשקעות המשך – מימון בסבבי Bו- C– בהיקף של כ- 5 מיליון יורו.