כנס הסייברטק העולמי בתל אביב

יום ב', 21 בפברואר 2022

כנס הסייברטק העולמי יערך בתל אביב בתחילת חודש מרץ.

Ivanti, הספקית של פלטפורמת המיכון Ivanti Neurons שמנהלת, מאבטחת ומשרתת נכסי IT מהענן ועד לקצה, הודיעה כי שריניבאס מוקאמלה, סגן נשיא בכיר למוצרי אבטחה ב-Ivanti, ישתתף בכנס הסייבר טק הגלובלי בתל אביב (Cybertech Global Tel Aviv), ויסביר כיצד ארגונים יכולים לחזות פגיעויות ההופכות לנשקים, וכיצד לתקן אותן בזריזות.

שריניבאס מוקאמלה, עביר מצגת שכותרתה "חיזוי פגיעויות שהופכות לנשקים - התקפה או הגנה: מה נותן לצוותים את הסיכוי הטוב ביותר לנצח" האירוע יכלול גם שיחות והרצאות של מקבלי החלטות מובילים, פקידי ממשל ומנהלים בכירים המייצגים מגוון רחב של מגזרים מעשרות מדינות בכל רחבי העולם.

מה: סייברטק תל אביב הוא אירוע בן שלושה ימים המורכב משני חלקים עיקריים: כנס בהשתתפות דוברים מובילים מרחבי העולם, ותערוכה המציעה למשתתפים ולמבקרים הזדמנות להכיר ולהתערבב עם מובילים בשוק הסייבר.

מתי: האירוע יתקיים ב-1-3 במרץ במרכז הכנסים תל אביב (אקספו). מוקמאלה נואם ביום רביעי, 2 במרץ בין השעות 14:25-14:35.

לחצו כאן כדי להירשם

אודות Ivanti

Ivanti  מאפשרת את הגישה שמקום העבודה הוא בכל מקום בו נמצאים. במקום העבודה מסוג זה העובדים משתמשים במספר עצום של מכשירים כדי לגשת ליישומי ITונתונים דרך רשתות שונות כדי להישאר פרודוקטיביים, בזמן שהם עובדים מכל מקום. פלטפורמת המיכון Ivanti Neuronsמחברת את פתרונות ניהול נקודות הקצה האחודים, אבטחת הסייבר וניהול השירותים הארגוניים המובילים בתעשייה, ומספקת פלטפורמת ITאחודה המאפשרת להתקנים לרפא את עצמם ולאבטח את עצמם, ומעצימה את המשתמשים לשירות עצמי. למעלה מ-40,000 לקוחות, כולל 96 הכלולים ברשימת Fortune 100, בחרו ב-Ivantiלגלות, לנהל, לאבטח ולשרת את נכסי ה-ITשלהם מהענן ועד לקצה, ולספק חוויות משתמש קצה מצוינות לעובדים, בכל מקום ובכל מקום שהם עובדים.

לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת www.ivanti.comועקבו אחר @GoIvanti

ליצירת קשר:

Jenny Pfleiderer

Ivanti
Senior Lead Corporate Communications Manager
+1 925-878-5655
jenny.pfleiderer@ivanti.com