מנויים בכירים

יום ב', 27 בינואר 2020

מאירה פרימס מונתה למנהלת השיווקהראשית של סיקסגיל  

 

Sixgill, חברת אבטחה מפני איומי מודיעין וסייבר מינתה את מאירה פרימס, אסטרטגית ומשווקת ותיקה, כמנהלת השיווק הראשית (CMO). המינוי מגיע עם ההודעה של סיקסגיל שהיא עוברת למשרדים גדולים יותר כדי לתמוך בצמיחה כשהחברה ממשיכה להרוויח מיותר מודעות בשוק לפלטפורמת איומי מודיעין סייבר של החברה וביקוש מוגבר לפלטפורמה.

בתפקידה פרימס תהיה אחראית על אסטרטגיית השיווק הכוללת, ניהול המותג, יחסי ציבור ויצירת לידים - הנחיית האסטרטגיה הכוללת של המכירות וההגעה לשוק. פרימס, שמילאה קודם תפקידי ניהול בשיווק ב-Guidewire Software, ZoomInfoו-Cloudyn, מביאה ניסיון עשיר בניהול אסטרטגיות שיווק בהזנקים טכנולוגיים.

"מאירה היא תוספת חשובה לשורות הניהול הבכיר המתרחבות שלנו, עם היסטוריה איתנה של השגת תוצאות בחברות עתירות צמיחה", אמר שרון וגנר, מנכ"ל סיקסגיל. "היא מביאה ניסיון עשיר כאסטרטגית ומנהלת שיווק גלובלית שמתמחה במיתוג, באמצעות ניהול וקמפיינים של הגעה לשוק".

נמסר כי כדי לאפשר מקום לצמיחה שלה לאחרונה ולתכנן להתרחבות נוספת בעתיד הקרוב, סיקסגיל עוברת למשרדים גדולים יותר בתל אביב. המקום החדש, שנמצא במגדל עזריאלי, מקרב את החברה למרכז הפעילות של הטכנולוגיה בישראל ומספק  מקום כדי לאפשר את התוכנית של החברה להכפיל את מספר העובדים שלה עד סוף השנה.

חיים מלמד מונה לתפקיד מנהל הנדסת מערכות בכיר בנוטניקס ישראל

חיים מלמד מונה לתפקיד מנהל הנדסת מערכות בכיר (פרי-סייל) בחברת נוטניקס ישראל, המתמחה בפתרונות ענן ופתרונות מתקדמים לדאטה סנטר. במסגרת תפקידו ינהל מלמד את צוות מהנדסי המערכות של נוטניקס ישראל. הוא יהיה אחראי על תכנון היישום הטכנולוגי של פתרונות של נוטניקס בקרב הלקוחות, הדרכת השותפים העסקיים ובניית יחסים קרובים עם לקוחות ושותפים לאורך זמן.

בתפקידו הקודם שימש מלמד מהנדס מערכות מוביל בחברת VMwareעם אחריות על השוק הממשלתי והמסחרי. לפני כן שימש 10 שנים כדירקטור שיווק בחברות אודיוקודס וורינט וכמנהל הנדסת מערכות בחברת סיסקו.

מלמד הוא בעל תואר ראשון בהצטיינות במדעי החברה מהאוניברסיטה הפתוחה.