חברת Cyber Observer הישראלית נמכרת בעשרות מיליוני דולרים

יום ב', 27 ביוני 2022

 

פחות משנה לאחר האקזיט – XM Cyber של נעם ארז, בועז גורודיסקי וראש המוסד לשעבר תמיר פרדו, רוכשת את Cyber Observer הישראלית המוערכת בעשרות מיליוני דולרים בעסקת מזומן.

רכישת חברת Cyber Observer מהווה נדבך נוסף בצמיחה של XM CYBER מאז רכישתה  ע"י התאגיד הענק Schwarz Group והפיכתה לזרוע הסייבר שלה.

ההתרחבות של XM CYBER כוללת את הרחבת סל המוצרים וגידול בלקוחות הארגוניים העושים שימוש במוצרי החברה. הכנסות החברה בחציון הראשון של השנה הנוכחית הכפילו את סך ההכנסות הכולל של שנת 2021, תוך גידול של למעלה מ-50% במספר עובדי החברה בארץ ובחו?ל.

צוין כי XM Cyber, עוסקת ביכולת למפות ולחסום מבעוד מועד את כלל נתיבי התקיפה האפשריים לנכסים הקריטיים ברשת הארגונית ובענן. השילוב של XM CYBER, יחד עם יכולת הבקרה המתמשכת על אמצעי אבטחה של Cyber Observer, מאפשר לארגונים לקבל ראייה הוליסטית של סיכוני הסייבר הכוללים את נתיבי התקיפה ואת כלל החולשות והחיזוקים הנדרשים לאמצעי ההגנה השונים.

נעם ארז, מייסד ומנכ"ל XM CYBER: "גם כאשר המודעות לסיכוני סייבר עולה, תוקפים ברחבי העולם משגשגים ומצליחים לנצל חולשות ברשת הארגונית כדרך קבע על מנת לפרוץ לנכסים הקריטיים של הארגון, המטרה שלנו היא לאפשר לצוותי אבטחה להבין בקלות ולתקן את מצב האבטחה שלהם, לרבות חולשות, חשיפות ובקרות מפצות שמוגדרות באופן שגוי ועל פני כלל משטח התקיפה הארגוני הן מחוץ ובתוך הארגון. שילוב שני הפתרונות ייתן כיסוי מרבי לרמת האבטחה הארגוני החוצה את הדאטא סנטר הארגוני, תשתיות הענן ואפליקציות SaaS. רכישה זו אינה אירוע בודד, אלא אבן דרך נוספת במימוש האסטרטגיה והחזון שלנו לספק את פלטפורמת האבטחה הפרואקטיבית והמקיפה ביותר בשוק."