פרויקט Cyber4s

יום ד', 15 ביולי 2020
פרוייקט "מקצוע לחיים" של צה"ל מציג- " Cyber4s" 
תכנית הסייבר הראשונה מסוגה ללוחמים משוחררים!
בשיתוף פעולה יוצא דופן עם שותפים רבים מתחומי הי-טק ולאחר עבודת תכנון של יותר משנה, הגיעו בימים אלה 170 לוחמים על מנת להחשף להזדמנות אשר תשנה להם את  החיים , ותכניס אותם לעולמו המרתק של הסייבר. הפרוייקט נעשה בשיתוף עם ארגוני "IBM’, ‘Scale-Up Velocity’ וחברות סייבר מהשורה הראשונה.
 
בפניית צה"ל נאמר:
מתגייסים לחילות אט"ל, מצטיינים בשירות ומשתחררים עם "מקצוע לחיים". 
תוכנית "מקצוע לחיים" - תכנית צה"לית בהובלת אגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה. התוכנית שמה לה ליעד לחזק את המשק והתעשייה בישראל באמצעות שילוב כוח אדם טכנולוגי, איכותי, משכיל ומיומן בעבודה בתעשייה. 
התוכנית מתקיימת בשיתוף עם האגף והקרן להכוונת חיילים משוחררים, משרד העבודה והתעשייה האזרחית המאפשרת שילוב חיילים ממקצועות טכנולוגיים מובילים בתעשייה האזרחית במגוון ערוצים. התוכנית יוצרת מציאות חדשה בהתאם לצרכים החלים בצה"ל, בחברה ובמשק הישראלי. היא נולדה על מנת לחזק את התעשייה והמשק בישראל בכ"א טכנולוגי מיומן, ומתוך דאגה לפרט ועידוד המוטיבציה לשירות משמעותי בחילות אט"ל. 
המסלולים השונים מאפשרים לך להתגייס לשירות משמעותי במגוון תפקידים ולהשתחרר מהצבא עם מקצוע ביד. התוכנית עוזרת לך לבנות את עתידך המקצועי ומאפשרת לך לרכוש מקצוע מבוקש בנוסף לתפקיד. בחירת ההכשרה אינה מחויבת להיות בהתאמה לתפקיד אותו ביצעת במהלך שירותך בצה"ל.
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

הטבות למשתתפי התוכנית: 

  • מרבית הקורסים ללא עלות לחייל המשתתף
  • אישור נסיעה בלבוש אזרחי
  • זכאות לדמי כלכלה במהלך השירות
  • הקניית תעודת סיום קורס הזוכה להכרה בשוק
  • השמה במקומות עבודה אזרחיים
  • השתלבות בחברה אזרחית ורכישת מקצוע בחברות