מייסד פורסקאוט עודד קומאי, מונה לסמנכ"ל חדשנות בחברה

יום ה', 15 ביולי 2021

 

פורסקאוט טכנולוגיות (Forescout Technologies, Inc) , פעילת  תחום אבטחת ה-Enterprise of Things, הודיעה על מינויו של עודד קומאי, מייסד משותף של פורסקאוטומנהל כללי, לתפקיד סמנכ"ל חדשנות בחברה. הוא ייכנס לתפקידו באופן מיידי וידווח ישירות למנכ"ל פורסקאוט וואל מוחמד. במסגרת תפקידו יהיה קומאי אחראי עלפיתוח טכנולוגיות חדשות במטרה להרחיב את יכולות הפלטפורמה המובילה של פורסקאוט, בהתאם לחזון ולאסטרטגיה של החברה ובהתאם לתוכניות הצמיחה שלה.

"עודד היה בפורסקאוט ממש מן ההתחלה. יש לו יכולת מוכחת לצפות את אתגרי אבטחת המידע הקריטיים של המחר", אמר וואל מוחמד, מנכ"ל פורסקאוט. "חברות בהן המייסדיםנותרים פעילים הן חזקות יותר. אנו ברי מזל שעודד נכנס לתפקיד סמנכ"ל החדשנות בחברה על מנת להמשיך לפתח את הפלטפורמה של פורסקאוט".

בתפקידו החדש בהנהגת פורסקאוט, קומאי יסתכל אל מעבר לפלטפורמה הקיימת של פורסקאוט על מנת לצפות את התפתחות עולם אבטחת המידע והאיומים בענפי הפעילותהשונים החשופים לסיכונים, ובכלל זה שירותים פיננסים, שירותי בריאות, המגזר הציבורי, קמעונאות ותעשייה. באופן זהה לתפקידו כדוחף לפיתוח פתרון eyeSegmentשל פורסקאוט, המאיץ את העיצוב, התכנון וההטמעה של סגמנטציית Zero Trust, קומאי יסייע להרחיב את היכולות של פלטפורמת פורסקאוט על מנת לספק מענה לאתגרי האבטחה של לקוחות ומקרי תקיפה מורכבים.

"במהלך 20 השנים האחרונות צברה פורסקאוט היקף אדיר של מומחיות וידע בתחום ההתקנים והנתונים  כך שאנו יכולים לפתור כמה מבעיות אבטחת הסייבר המאתגרות ביותר ובד בבד לסייע ללקוחות להשיג את הנראות הטובה מסוגה בשוק למה שקורה ברשת שלהם", אמר עודד קומאי, סמנכ"ל החדשנות בפורסקאוט.  "פורסקאוט תמשיך לספק טכנולוגיה חדשנית על מנת להקדים את הסכנות ולאבטח ארגונים ברחבי העולם".

"אבטחת סייבר היא מסע ומה שחשוב הוא מי נמצא איתך במסע זה", אמר ניק דודה, מהנדס אבטחה ראשי, HubSpot. "בעוד שכה רבים חדשים בתחום זה, זוהיהרגשה מדהימה לעבוד עם מייסד כמו עודד קומאי שמביא עימו מומחיות נרחבת וניסיון רב שנים. זה נהדר לראות אותו מניע חדשנות עבור פורסקאוט.

עודד הוא ממייסדי פורסקאוט,בה כיהן במספר תפקידים, ובכלל זה סמנכ"ל מחקר וסמנכ"ל טכנולוגיות. בטרם הקים את פורסקאוט, ניהל קומאי את קבוצת מערכות ההפעלה והתקשורת של אוניברסיטת תל אביב והיה מייסד משותף של TapGuard Technologies.