אאוטסיר, חברה עצמאית חדשה - יחידת מודיעין ההונאה

יום ד', 23 ביוני 2021
 
RSA Security LLC הכריזה  על הפיכת היחידה העסקית שלה למודיעין הונאה וסיכונים לחברה עצמאית שתספק שירותים ללקוחות הגלובליים ולקהילת השותפים.
 
את החברה החדשה, אאוטסיר (Outseer), יוביל המנכ"ל ריד טאוסיג שהצטרף ליחידת מודיעין ההונאה והסיכונים של RSA לקראת סוף 2020 ומציע ניסיון רב שנים בתעשיית מניעת ההונאות והזהות הדיגיטלית.
 
עם השינוי המהותי הזה, שמוגדר כחברה בהנהלה עצמאית וזהות ארגונית מודרנית, אאוטסיר תמשיך לספק את כל המוצרים הקיימים בפורטפוליו שכונן מחדש:
 
Outseer Fraud ManagerTM (לשעבר RSA Adaptive Authentication): הגנה על לקוחות לאורך ולרוחב כל הערוצים הדיגיטליים עם החלטות ניטור חשבונות מבוססות סיכונים 
Outseer 3-D SecureTM (לשעבר RSA Adaptive Authentication for eCommerce): תקן הזהב באימות עסקאות כשכרטיס אשראי אינו נוכח ותשלומים דיגיטליים עם מיפוי מחדש לפי התקן המעודכן EMV® 3-D
Outseer FraudActionTM (לשעבר RSA FraudAction) פתרון המספק זיהוי מהיר, הורדה ותובנות מבוססות נתונים בהתייחסות לאתרי דיוג, אפליקציות נוכלות ודפים במדיה החברתית שהוקמו לרמות משתמשים.
 
פתרונות  אלה משרתים, ביחד, כקנה מידה עבור אימות תשלומים, זיהוי חשבונות שהם הונאה, וכן ביצוע חקירות הונאה תוך שמירה על חוויית לקוח נקייה מחיכוכים, עבור הסוחרים המובילים בעולם, בנקים וספקי תשלומים.
 
 
"אאוטסיר היא מובילה בפתרונות נגד הונאה ואימות תשלומים", אמר טאוסיג. "ככל שהכלכלה הדיגיטלית ממשיכה להעמיק, המשימה של אאוטסיר לשחרר את העולם מהונאות בעסקאות היא חיונית יותר. תפקידנו כמאפשרי הכנסה בכלכלה העולמית רק יתחזק בזמן שכל העסקים הדיגיטליים ימשיכו לגדול".
 
המהלך החדש מגיע כתוצאה ממגפת ה-COVID-19 שהובילה לצמיחה חסרת תקדים במסחר הדיגיטלי, ודחסה עשור של המרה דיגיטלית לתוך 12 חודשים בלבד. מצד שני  בנקים מנפיקים וספקי מסחר  עדים להיקף חסר תקדים של עסקאות הונאה ואף תזמור תקיפות נגד רשת התשלומים שלהם.
 
כדי להתמודד עם אתגרים החדשים הללו אאוטסיר תמשיך לחדש את פתרונות אימות התשלומים שלה, עם התאמה מקרוב לתקן התשלומים EMV® 3-D Secure 2.x ועם שילוב טכנולוגיות חדשות באקו סיסטם של התשלומים והמסחר.
 
"הסיבה להקמת אואטסיר אינה מתמקדת רק בביטול תשלומים וחשבונות שנוצרו להונאה", אמר טאוסיג. "עסקאות הונאה אלה הן לעתים קרובות פרק הפתיחה לפעילויות מרושעות יותר כמו סחר בסמים, טרור ומעשים מרושעים אחרים. לאאוטסיר יש את יכולת לעזור להפוך את העולם למקום בטוח יותר".
 
RSA, שנוסדה ב-1982, צברה מוניטין במשך ארבעה עשורים כספקית פתרונות קריטיים ללקוחות בהם האבטחה היא נושא רגיש במיוחד, והיא מובילה בחדשנות המאפשרת לארגונים להתמודד עם סיכונים ואיומי אבטחה שמתפתחים במהירות. RSA כיום משרתת 2 מיליארד משתמשים פרטיים ויש לה 26 מיליון זהויות תחת ניהול, ויותר מ 12,500 לקוחות מסתמכים על פתרונות התוכנה של RSA כדי לאפשר את ההמרה הדיגיטלית שלהם, כדי לטפל באיומי הסייבר המתקדמים יותר ויותר, וכדי ולהסתגל לרגולציות דיגיטליות מורכבות יותר.
 
RSA הודיעה במהלך 2020 כי היא החלה לתפקד כחברה עצמאית לאחר הרכישה בידי Symphony Technology Group שהעמידה את ערך החברה על 2.1 מיליארד דולרים.