חילופי גברי ב-INFINIDAT

יום ב', 11 במאי 2020

 

במכתב לעובדים וללקוחות החברה,  בישר משה ינאי, מייסד INFINIDAT, כי במלאת לו 70 הוא מפנה את כיסא המנכ"ל ועובר לעסוק בפיתוח פתרונות של הדור החדש של האחסון בחברה. קריאל סנדלר, סמנכ"ל התפעול העולמי וניר סימון סמנכ"ל הכספים ינהלו את החברה במשותף.

במכתבו הדגיש ינאי, כי הוא גאה שהיה חלק מההתקדמות הטכנולוגית בעולם וההשפעה שלה על האנושות ולהוביל את חברת INFINIDAT  במשך עשור כמנכ"ל. בהיותו אחראי על חלק קטן מהפאזל, שהתמקד באחסון המידע ובהמצאת הדור החדש של האחסון, יחד עם לקוחותיו . לדבריו, הקמת Infinidat  היוותה את השיא של פעילות זו והגיע העת למנות הנהלה בכירה אשר תיקח את החברה לשלב הבא בהתפתחותה.

Infinidat  הוקמה בשנת 2011, עם חזון שלקוחות עסקיים יזדקקו לפתרון אחסון לכמויות מידע הולכות וגדלות. הפתרון צריך להיות מהיר אמין ולא יקר יחסית לפתרונות הקיימים בשוק.

"אני אדם אופטימי, אבל הגידול המהיר של Infinidat מאז נוסדה, עלה על כל ציפיותיי. הטמענו מעל ל-6 אקסבייט ( 6 מיליון טרהבייט) של אחסון, בפחות מ-6 שנים, ורכשנו מגוון לקוחות בכל העולם, הצלחה אדירה זו מוכיחה כי לחברה יש פתרון מנצח". אמר ינאי במכתבו. "המעבר שלי לתפקיד מפתח טכנולוגיה עתידית בחברה, יאפשר לי לעסוק 100% מזמני במה שאני הכי טוב ואוהב לעשות." הוא הוסיף.

אתר  www.emea.infinidat.com.