סיברארק משיקה פתרון מתקדם לניהול פעילות בסביבות ענן

יום א', 21 באוקטובר 2018

 

 סייברארק (נסד"ק: CYBR), הפעילה  באבטחת גישה פריבילגית, הכריזה על CyberArk Privileged Session Manager for Cloud. הפתרון החדש של החברה מגדיל, באמצעות חווית שימוש שקופה, את הבידוד של סשנים (sessions) של גישה פריבילגית, את יכולות הניטור והפיקוח על יישומי האינטרנט הנפוצים ביותר וכן על פלטפורמות ענן ומדיה חברתית. כחלק מהפתרון המשולב, Privileged Session Manager for Cloudגם מנצל יכולות של דירוג סיכונים המובילות בתעשיה, ומתריע על פעילות חשודה הקשורה להרשאות הפריבילגיות.

לאדמיניסטרטורים של הענן ולמשתמשים עסקיים פריבילגיים יש גישה חזקה יותר לפלטפורמות ענן וליישומי אינטרנט רגישים, אך לעיתים הגישה הזאת אינה מנוהלת על-ידי צוות ה-ITשל הארגון. בדרך זו, המשתמשים פועלים מחוץ למסגרת האבטחה של הארגון וחושפים בכך את כל החברה לסיכונים לא ידועים. תוקף חיצוני או אפילו משתמש פנימי בעל כוונות זדוניות המסוגל לגנוב את הרשאות המשתמשים האלו, עלול להביא להשבתת סביבות הענן, לפרוץ באופן מלא ליישומי אינטרנט או לקונסולות של כלי DevOps, לגנוב מידע רגיש של לקוחות  או לפרסם הודעות מזיקות במדיה החברתית של הארגון.

"בזמן שארגונים מנצלים את הגמישות של מחשוב ענן היברידי, את האג'יליות והמהירות שמאפשרות מתודולוגיות DevOps, ופלטפורמות קונטיינרים מובילות כמו Red Hat OpenShift, חשוב לנטר את האבטחה לרוחב כל הסביבות הללו", אמר כריס מורגן, דירקטור שיווק טכני של פלטורמות ענן ב-Red Hat.

"פתרון CyberArk Privileged Session Manager for Cloud(פתרון לניהול פעילות פריבילגית בענן) מאפשר לאדמיניסטורים בענן מבוסס-ווב ובתהליכי DevOpsלנהל את הסביבות הדינאמיות והעוצמתיות האלה, ובמקביל, מבטיח לצוותי האבטחה יותר יכולות בקרה וניטור כדי לסייע בצמצום הסיכון."

היכולות החדשניות של CyberArk Privileged Session Manager for Cloud מבוססות על טכנולוגיה שנרכשה מהסטארטאפ הישראלי Vaultive. הפתרון החדש הוא חלק מפתרון אבטחת הגישה הפריבילגית (PSM)של סייברארק.

www.cyberark.com