אורקל מרחיבה ומשפרת את אזורי הענן שלה

יום ד', 5 בפברואר 2020
חברת אורקל הבינלאומית מכריזה על הצעד הבא בתכנית ההרחבה השאפתנית שלה, עם חמישה אזורי ענן חדשים.
 
בהודעה בינלאומית של החברה נאמר: "הוספנו אזורים מקומיים בערב הסעודית (ג'דה), אוסטרליה (מלבורן), יפן (אוסאקה), קנדה (מונטריאול), והולנד (אמסטרדם). נכון להיום, כולם פתוחים לעסקים וזמינים במסוף הענן של אורקל. פתחנו כבר 10 אזורי ענן בחצי השנה האחרונה, ועם חמשת האזורים החדשים הללו, כעת יש לנו ענן דור 2 של Oracle זמין ב-21 מיקומים עצמאיים לחלוטין. אנחנו בדרך להפעיל  36 אזורי ענן זמינים עד סוף 2020.
 
הוספת אתרים שני בארצות כדי לעמוד בדרישות הלקוח
 
בחברה מציינים כי: לקוחות אמרו לנו שכדי להפעיל מערכות רשומות קריטיות בענן, הם צריכים להפעיל עומסי עבודה באזורי ענן עצמאיים לחלוטין למטרות התאוששות מאסון. הם גם אמרו לנו כי אותם אתרים מרובים חייבים להיות לעיתים באותה מדינה כדי לעמוד בדרישות התושבות של נתונים. 
 
"אורקל ענן צמח באופן דרמטי במהלך השנים האחרונות. בנינו את שני אזורי הענן הראשונים של ה- Gen 2 בארצות הברית, ואחריהם במהירות אזורים בלונדון ופרנקפורט. מאז פיתחנו גישה התומכת בתוכנית שלנו לעמוד במהירות בדרישות הארגון ברחבי העולם. ביצענו אוטומציה של כל שלב בתהליך בניית האזור, המאפשרת לנו להתרחב במהירות מבלי להקריב איכות או עקביות. למעשה, כל אזור חדש קיים בגלל ביקוש משמעותי ל- Oracle Cloud מהמפעלים המובילים באותן מדינות."
 
עוד נמסר כי החברה מאפשרת גם חיבור ייחודי רב-צביוני בין אורקל ל- Microsoft Azure ברשימה המתרחבת של אתרים. בתוך כך מציעים כרגע קישורים מוגדרים מראש, בעלי רוחב פס גבוה, עם זמן חביון נמוך בין אורקל ומאזני הענן של מיקרוסופט.
 
"אורקל מיחסת חשיבות לפעילות באזור מזרח התיכון ובהן בולטת ישראל בו 87% מהחברות המובילות בהכנסות משתמשות ב- Oracle, ו -54% כבר משתמשים ב- Oracle Cloud. אחרי האזור הראשון, בג'דה, יבוא השנה אזור שני בסעודיה, כמו גם אזורי ענן נוספים באזור כולו.