זום הדור הבא: תרגום רב לשוני של פגישות וידאו בזמן אמת

יום ה', 23 ביוני 2022

 

זום (NASDAQ: ZM) הכריזה על Zoom One- השלב הבא באבולוציה של פלטפורמת התקשורת הפופולרית שלה, שמחלק את ההצעות ללקוחות לשש חבילות תקשורת מודולריות. למערך החדש נוספה בחלקו תכונה מבוקשת: האפשרות לקבל בזמן אמת במהלך ביצוע השיחות תרגום מאנגלית ל-10 שפות, כמו גם מאחת השפות לאנגלית (התרגומים מופיעים בכתוביות בתחתית המסך).

 

לדברי גרג טומב, נשיא זום, מדובר בהמשך האמונה בפשטות, קלות ונוחות התפעול של זום. "Zoom One  היא שלב נוסף במעבר של זום מהיותה אפליקציית פגישות לפלטפורמת תקשורת אחודה. ה"מוצר" החדש מכניס תחת גג אחד פגישות וידאו, צ'אט, לוח דיגיטלי מחיק, טלפון אינטרנטי ועוד, לפתרון ארוז אחד, מאובטח וניתן להרחבה. החוויה האינטואיטיבית של Zoom One, שנבנתה למטרות עבודה משותפת, הופכת משימות לאוטומטיות, מפשטת את הניהול ומאפשרת למשתמשים לעבוד מכל מקום, כך שהלקוחות יכולים להתמקד בבניית העסקים שלהם?.

לקוחות יכולים לבחור מעתה בין שש חבילות תקשורת בהתאם לצרכיהם. כך, לדוגמה, Zoom One Basic  מספקת פגישות זום בחינם של 40 דקות לעד 100 משתתפים וכעת היא כוללת גם את פתרון הצ'אט מחוץ לפגישה של זום, תמלול בזמן אמת ואת הלוח המחיק הווירטואלי החדש והמשופר של זום לעבודה סינכרונית וא-סינכרונית. 

בשלב ההשקה כלולות ברשימת השפות המתורגמות דו-כיוונית (לבחירה): סינית, יפנית, הולנדית, צרפתית, אנגלית, גרמנית, איטלקית, ספרדית, קוריאנית, רוסית ואוקראינית. שפות נוספות יתוספו בהמשך. כדי להנות מתכונת התרגום החדשה, לקוחות Zoom One צריכים לשדרג לאחת הגרסאות הבאות: Zoom One Business  Plusאו Zoom One Enterprise Plus.

במקביל הודיעה זום על הזמינות הכללית של Zoom Apps Software Development Kit, המספק למפתחים את המשאבים ותשתית התמיכה הדרושים לבניית אפליקציות זום בתוך לקוח זום. עם השקת ה-SDK  לאפליקציות זום, פלטפורמת המפתחים של זום ממשיכה להתרחב ולהציע למפתחים דרכים חדשות לשלב תקשורת וידאו ושיתוף פעולה ביצירותיהם.