אקרוניס מקימה מרכז נתונים ראשון בישראל

יום א', 7 במרץ 2021

מאת משה שלו עורך ראשי SoftNews

 

חברת אקרוניס, הפעילה בתחום אספקת פתרונות אבטחת ענן כשירות, הכריזה על הרחבת הפריסה העולמית של שירותיה על ידי הקמת 111 מרכזי נתונים (Data Centers) מסביב לעולם, כולל אחד שיוקם לראשנה על ידי החברה בישראל.

מרכז הנתונים שייבנה בארץ יוקם בסיוע חברת מטריקס, המייצגת הרשמית של חברת אקרוניס בישראל. כחלק מהגדילה של פריסת שירותי אקרוניס בארץ, החברה תרחיב את נוכחותה ותגייס כמאה עובדים למשרדי הפיתוח בישראל. 

השירותים כוללים גיבוי מקומי ומהיר ושחזור ואבטחת מידע עסקי ופרטי, כשהם מכילים סל שירותי סייבר מלא תוך הקפדה על תאימות לסטנדרטים מקומיים לפרטיות ואבטחת סייבר. ישראל מצטרפת ליעדים נוספים בהם מציעה אקרוניס את מוצריה ושירותיה על בסיס מרכזי נתונים מקומיים בארה?ב, אנגליה, קנדה, שוויץ, צרפת, גרמניה ,יפן, אוסטרליה, ניו-זילנד, ליכטנשטיין וספרד.    

לדברי הנהלת החברה, הוספת מרכזי נתונים בישראל וביעדים אחרים בעולם היא חלק ממהלך שיאפשר לאקרוניס שליטה גלובלית טובה יותר על כל מרכזי הנתונים שלה ברחבי העולם, תוך מתן מענה לפתרונות שרידות וניהול מתקדמים בסביבה מרובת שכבות-הפצה ושימת דגש על נגישות לכלי אבטחת המידע. פתרונות החברה מתאימים לארגונים מרמת משתמש הקצה ועד לרמת מנהל מערכות המידע (CISO), ומרמת ספק השירות לרמת המפיץ.

בהתייחסו להוספת מרכז הנתונים בישראל, סרגיי בלאוסוב, מנכ?ל ומייסד אקרוניס, אמר: ?התרחבות זו תאפשר לנו לספק לשותפינו ולקוחותיהם בישראל שרותיי סייבר יעילים יותר מבחינת עלות, רוחב-פס, וזמן תגובה ובנוסף תיתן מענה לדרישה שעולה מארגונים ממשלתיים ומוסדיים לקבלת גישה מקומית." 

מוצרי אבטחת המידע של אקרוניס שיסופקו ממרכז המידע הישראלי יכללו גיבוי ושיחזור מידע לסביבות שונות,הגנה על נתונים ושחזור לאחר אסון, ניהול וניתוח של סיכונים לסביבת הלקוח, וכן כלים להגנה כנגד הנדסה חברתית, דיוג וסוגיו השונים, מתקפת כופרה (Ransomware) ועוד, והכול באמצעות פורטל אחד.