דני יתום התמנה לנשיא כנשיא קבוצת WHEN לאבטחה

יום ו', 19 בפברואר 2021

מאת משה שלו עורך ראשי SoftNews

 

יש לאחל ולקוות כי האלוף (מיל.) דני יתוום הפותח ב(עוד) קריירה חדשה לא יכשל חלילה כפי שנפל עם נסיונות קודמים בפוליטיקה כול בהקמת "מפלגת הוותיקים" - שנעלמה.

קבוצת WHEN   World Health Energy Holdings - (OTC PINK: WHEN), חברת אבטחת מידע המפתחת טכנולוגיות להגנה ולסייבר, הודיעה  על מינויו של האלוף (מיל.) דני יתום, לנשיא החברה.בהצטרפותו לצוות ההנהלה כנשיא קבוצת WHEN, יוביל האלוף (מיל.) יתום את הפיתוח ויישום האסטרטגיה הגלובלית של החברה.

כידוע, האלוף (מיל.) יתום הוא בעל ניסיון של למעלה מ-40 שנה בתפקידי פיקוד , מטה ומדיניות חוץ בתחומי המודיעין והביטחון, בכללם כראש המוסד למודיעין ותלפקידים מיוחדים , של מדינת ישראל . בין השנים 1999-2001 כיהן יתום כראש המטה המדיני-ביטחוני של ראש הממשלה אהוד ברק. כמו כן, שימש בתפקידים שונים בזרועות הביטחון וממשלת ישראל, בכללם כראש אגף התכנון של צה"ל, כמפקד פיקוד המרכז, וכמזכיר הצבאי של שרי הביטחון משה ארנס ויצחק רבין, וראשי הממשלה יצחק רבין ושמעון פרס.

יתום הוא בעל תואר ראשון פיזיקה, מתמטיקה ומדעי המחשב מהאוניברסיטה העברית בירושלים, ותואר שני בלימודי המזרח התיכון מאוניברסיטת תל אביב.

קבוצת WHENWorld Health Energy Holdings -, הינה חברת אחזקות שנסחרת בבורסה OTCבארצות הברית. החברה מפתחת פתרונות אבטחת מידע לשוק ה-B2Cוה-B2B.

הקבוצה כולה מפתחת כלים טכנולוגיים חדשניים  על ידי יישום טכנולוגיית זיהוי דפוסים המבוססת עלפעילויות IOT/ מכשירים ניידים / שרתים ומחשבים. טכנולוגיה זו מנתחת התנהגות אנושית ומכשירים, מערכות יחסים וניהול תהליכים עסקיים, במטרה לזהות ולמנוע באופן אוטומטי סיכונים אפשריים לאנשים פרטיים ולחברות.

חטיבת אבטחת הסייבר של הקבוצה מפתחת כלי אבטחת מידע לקהלים שונים שמסוגלים לחזות  איומי סייבר פנימיים וחיצוניים כאחד. טכנולוגיות אלו מיועדות למנהלים של ארגונים עסקיים, גופים ממשלתיים והורים המוטרדים מאיומי רשת חיצוניים וחשיפות, לצד בקרה וניתוח אחר דפוסי ההתנהגות שונות .

 

האלוף (מיל.) דני יתום, הנשיא הנכנס של קבוצתWHEN אומר: "אני שמח להצטרף לקבוצת WHEN כנשיא החברה. היות ונראה שהעולם מפסיד במלחמת הסייבר ובהגנה על הביטחון הגלובלי, הגיע הזמן לבחון מחדש את השיטות המסורתיות של אבטחת מידע באמצעות טכנולוגיה חדשנית. הגידול במתקפות הסייבר ודליפות מידע בשנה האחרונה, מחזק את חיוניותה של אבטחת הסייבר כנכס קריטי עבור כל מדינה וכל ישות ברחבי העולם. קבוצת WHEN  ממוקמת בעמדה ייחודית המאפשרת לה לתת מענה לאתגרי איומי סייבר, עם טכנולוגיות מתקדמות וגישה חדשנית. אני שמח ליטול חלק בצמיחה העולמית של החברה, ולתרום לצמיחתה של קבוצתWHEN   כמובילה עולמית בתחום אבטחת הסייבר".

 

גיורא רוזנצווייג, מנכ"ל קבוצת  :WHEN"אנו מקדמים בברכה את האלוף (מיל.) דני יתום כנשיא קבוצת WHEN.  עם רקורד של יותר מארבעה עשורים של שירות בתפקידים מרכזיים בתחומי  הביטחון לאומי והמודיעין, אנו סמוכים ובטוחים כי לאלוף (מיל.) יתום יהיה תפקיד מרכזי בהרחבת יכולות האבטחה שלנו ליצירת הדור הבא של מערכות אבטחת סייבר, בביסוס נוכחותנו העולמית, ובסיוע בפיתוחה של רשת הגנה גלובלית. אנו שמחים על נכונותו לקבל תפקיד מוביל בהגשמת החזון שלנו, ושנינו מצפים להוביל יחדיו את קבוצתWHEN לשלב הבא של צמיחה ופיתוח. "