גלובו משיקה את תוכנית השותפים הבינלאומית שלה

יום ד', 23 ביוני 2021
 
Globo, קבוצת המדיה הגדולה ביותר באמריקה הלטינית, מודיעה  על השקת "תוכנית השותפים של גלובו" המספקת בסיס השקה לחברות אמריקאיות המעוניינות להתרחב לשוק באמריקה הלטינית.
 
תוכנית השותפים של גלובו ממנפת את מעמדה של גלובו כמובילת מדיהטק גלובלית, על מנת לאפשר יצירת ערך חוצה גבולות בפרסום דיגיטלי ובפלטפורמות ישירות לצרכן, המפתחות עסקים ונכסים חדשים. השירותים המרכזיים הזמינים מההיצע של גלובו כוללים מוניטיזציה של נתונים, סרטונים קצרים, מודעת Contex, המרה וייחוס ו-Deep Watching.
 
"גלובו היא נקודת חדירה מרכזית לאמריקה הלטינית, ואנחנו מייצגים מעל 100 מיליון משתמשים יומיים בקהילת הסטארט-אפים בארה"ב, ומסייעים למייסדים ולקרנות הון סיכון להבין את גודל ההזדמנות", אמר קרלוס מוריירה ג'וניור, מנהל אקוסיסטם ושותפויות בתחום המדיה הגלובלית (E&P) בגלובו וראש תוכנית השותפים של גלובו. "אנחנו מכניסים את הטכנולוגיה לעבודה בשוק הנמצא בצמיחה, ויוצרים הזדמנויות עסקיות וזרם הכנסות בר-קיימא עבור השותפים שלנו בארה"ב. ההתקשרויות המוקדמות שלנו עם סטארט-אפים בארה"ב היו מעודדות מאוד".
 
תוכנית השותפים של גלובו נוסדה על בסיס התובנה כי היא יכולה להציע חדשנות מהר יותר באמצעות שותפות עם חברות מובילות המבקשות לשגשג בשוק הלטיני, במקום להתחרות בהן. התוכנית פועלת מתחת לרדאר מזה למעלה משנה, וכבר עובדת עם 100 שותפים, כולל חברות הצומחות במהירות כדוגמת Palantir, LiveRamp, Snowflake ו-Clash, וקרנות הון סיכון כמו סמסונג VC, המאיץ של דיסני, Plug & Play, Mindset Ventures ו-Stanford Reaction.
 
צוין כי אמריקה הלטינית, וברזיל בפרט, הינן אקוסיסטם גדל והולך להשקעות הון סיכון,ומציעות הזדמנות התרחבות עשירה עבור סטארט-אפים בארה"ב ובארצות אחרות.
על פי הדיווחים האחרונים, הצרכנים הברזילאים הינם דינמיים  יש להם רמה גבוהה של שימוש דיגיטלי, כאשר 70% מהם מחוברים לאינטרנט ומבלים בה מעל תשע שעות ביום – השיעור הגבוה ביותר בעולם.
"אמריקה הלטינית כבר מספקת סביבה אידיאלית לחברות מקומיות וגלובליות על מנת לפתח ולבדוק מוצרים ופתרונות דיגיטליים חדשים", הוסיף מוריירה. "אנחנו רוצים לוודא שהשאיפות שלנו בעמק הסיליקון תואמות לגודל ההזדמנות באמריקה הלטינית".
למידע נוסף על תוכנית השותפים של גלובו, בקרו: https://www.globopartnerprogram.com/
 
ליצירת קשר: 
Codeword
globo@codewordagency.com
415-370-0716