פרויקט בינלאומי לאבטחה משולבת

יום א', 18 באוקטובר 2020

 

חברת מגל מערכות בטחון (נאסד"ק: MAGS), ספקית בינלאומית של פתרונות ומוצרים משולבים לאבטחה פיזית, לרבות באמצעות מערכות ווידיאו ובקרת כניסה, כמו גם ניהול אתרים קריטיים, מודיעה כי קונסורציום בינלאומי אותו מובילה מגל זכה במכרז על סך 20 מיליון דולר לאספקה, התקנה ותחזוקה של מערכת חדשנית לניהול אבטחה משולבת לאבטחת מתקן מרכזי של גוף שלטון באפריקה.

חלקה של מגל בפרויקט מוערך בכ-10 מיליון דולר, וצפוי לגדול עם התקדמות הפרויקט.

מערכת האבטחה המתקדמת כוללת פתרון אבטחתי מלא המבוסס, בין היתר, על המוצרים והפלטפורמות של מגל. בליבו של הפרויקט תשולב מערכת FORTIS   לניהול היברידי של מערכות אבטחה פיזית (PSIM).

מערכת  FORTIS  תשלב ותנהל מגוון מערכות אבטחה, דוגמת: פתרונות תת קרקעיים לאבטחה היקפית ;ו-SenstarSymphony- התוכנה המתקדמת של לניהול וידיאו(VMS) בשילוב עם פתרונות ניתוח וידיאו חכם (IVA).

כמו כן, ישולבו בפרויקט בקרות כניסה אלקטרונית, ותיפרס רשת תקשורת מאובטחת שתומכת בהטמעה ותפעול מאובטחים של כלל המערכת המשולבת.

דרור שרון, מנכ"ל מגל, מסר: "מגל זכתה בפרויקט החדש באפריקה ,על אף האתגרים הנובעים ממגפת הקורונה. אנו גאים בצוות שלנו ובשותפינו, אשר שתפו פעולה בהצלחה וזכו במכרז זה. הפרויקט הינו הזדמנות להציג את המומחיות שלנו ולהוכיח את היכולות ואת הביצועים של טכנולוגיות מגל. אנו מצפים להרחיב את קשרינו העסקיים עם לקוח מהותי זה ולמנף את הפרויקט להרחבת נוכחותנו באזור."