פורטינט מציגה יכולות בינה מלאכותית הכוללות יכולות לימוד עצמי

יום ד', 22 ביוני 2022

פורטינט®, העילה בפתרונות אבטחת סייבר מקיפים, משולבים ואוטומטיים, הכריזה על FortiNDR, פתרון חדש לאיתור ותגובה לאיומים ברשת, הממנף בינה מלאכותית רבת עוצמה וניתוח מעשי כדי לאפשר איתור מהיר יותר של תקריות ותגובה מואצת לאיומים.

צוותי פעולות האבטחה מוכרחים למנף בינה מלאכותית כדי להקדים את האיומים

צוותי פעולות אבטחה מתמודדים עם פשיעת סייבר מתקדמת ועקבית, יותר הרסנית ופחות צפויהמבעבר, לצד משטח תקיפה שממשיך להתרחב באמצעות ארכיטקטורות IT  היברידיות והמחסור המתמשך בעובדים עקב המחסור במומחי אבטחת סייבר מיומנים. ארגונים אשר משתמשים בפתרונות אבטחה מיושנים, מתמודדים גם עם האתגר המייגע של ריבוי התראות ידניות, אשר גוזל משאבים חשובים ממטלות בעדיפות גבוהה כמו מניעת איומים. היות ופושעי הסייבר הופכים למתוחכמים יותר, גם כלי האבטחה בארגונים צריכים לעמוד בקצב. 

FortiNDR  מאיץ את איתור האיומים באמצעות בינה מלאכותית

עם ההצגה של FortiNDR, פורטינט מספקת פתרון מלא של הגנה, איתור ותגובה עבור הרשת, המבוסס על בינה מלאכותית במטרה:

לאתר סימנים של מתקפות סייבר מתוחכמות: באמצעות יכולות בינה מלאכותית בלימוד עצמי, למידת מכונה וניתוח מתקדם, FortiNDR  מבסס קווים מנחים מתוחכמים של פעילות רשת נורמלית עבור הארגון ומזהה סטיות אשר עלולות להצביע על מתקפות סייבר במהלן התרחשותן. 

חבילת פתרונות האיתור והתגובה העוצמתית של פורטינט

FortiNDR  מרחיב את חבילת הפתרונות הקיימת של פורטינט של איתור ותגובה, הכוללת פתרונות איתור ותגובה מנוהלים (MDR), איתור ותגובה לנקודות קצה (EDR) ואיתור ותגובה מורחבים (XDR).

אודות פורטינט

פורטינט (נאסד"ק: FTNT) הופכת את העולם הדיגיטלי למקום בטוח בזכות משימתה להגן על אנשים, התקנים ונתונים בכל מקום. זוהי הסיבה לכך שהארגונים העסקיים, ספקי השירות והארגונים הממשלתיים הגדולים ביותר ברחבי העולם בחרו בפורטינט כדי להאיץ בבטחה את מסעם לעבר העולם הדיגיטלי. פלטפורמת מארג האבטחה (Security Fabric) של פורטינט מספקת הגנות מקיפות, משולבות ואוטומטיות על פני כל שטח התקיפה הדיגיטלי ומאבטחת התקנים, נתונים, יישומים וחיבורים קריטיים החל ממרכז הנתונים, הענן ועד למשרד הביתי.  למידע נוסף היכנסו לאתר http://www.fortinet.com, בקרו בבלוג של פורטינטאו במעבדות FortiGuard.