אורקל מרחיבה את פתרונות Oracle Cloud VMware

יום א', 16 באוגוסט 2020

 

בהמשך להשקת Oracle Cloud@Customer  בחודש שעבר, אורקל ממשיכה בתנופה חזקה במרוץ לאספקת גמישות ויכולת גידול, כדי לתת מענה ללקוחות בכל אחד משלבי המעבר שלהם לענן.

במסגרת זו, אורקל מכריזה על פתרון Oracle Cloud VMware Solution, סביבת cloud native יעודית מבוססת VMware, אשר מאפשרת לארגונים להעביר בקלות את עומסי העבודה של סביבות הפרודקשן ב- VMwareאל תשתית הענן של אורקל. 

באופן זה, הלקוחות מקבלים חוויה זהה לזו שמאפיינת את גרסת VMware בחצר הלקוח

(on premises),  לצד אינטגרציה חלקה עם תשתית הענן דור 2 של אורקל. פתרון Oracle Cloud VMware  זמין כעת בכל Region  ציבורי, וכן ב-Regionענן ייעודי .

 

רק בשרות Oracle Cloud VMware, הלקוחות מקבלים שליטה וגישה מלאה לסביבת VMwareשלהם, ללא מגבלות, כדי להריץ יישומי פרודקשן ארגוניים.

בנוסף לאינטגרציה עם בסיס הנתונים האוטונומי של אורקל ושירותי ענן נוספים, הפתרון מספק ללקוחות שליטה על גרסאות vSphere, כלי אבטחה ושרותי אוטומציה.

כעת, לקוחות יכולים להעביר מסדי נתונים ואפליקציות  של אורקל שרצים על vSphere  בחצר הלקוח  לפתרון VMwareב-OCI(תשתית ענן אורקל) כדי לנצל את החיסכון וההיקפים הגדולים שמאפשר הענן. לקוחות יכולים כעת לספק ולפרוס את מערך התכונות הבסיסיות של VMware Cloud Foundationעל OCI  תוך שימוש באותם כלי VMware  סטנדרטיים לצורך שדרוג, פאצ'ינג והתאמה של סביבת העבודה שלהם, ולאפשר שימוש בפרודקשן לעומסי עבודה קריטיים.

"חברת Entel, ספקית הטלקום הגדולה ביותר בצ'ילה, העבירה יותר מ-60 יישומי פרודקשן ל-OCI, לרבות המערכות הקריטיות של מעורבות לקוחות (customer engagement), בינה עסקית וניהול סיכונים", אומר הלדר ברנקו, מנהל טכנולוגי ראשי, Entel.

"יש לנו צוות טכני חזק, כולל מומחי VMware  רבים, כך ששירות VMware מנהל אינו באמת שימושי. אנחנו זקוקים לגישת ניהול לתוכנת VMware, כדי שנוכל לשמר שליטה בכל אחד מהיבטי הסביבה. Oracle Cloud VMware Solution  מספק לצוות שלי חוויה זהה כמו בדאטה סנטר, אבל בתוספת הגמישות של הענן וגישה לשירותי OCI, שמספקות נתיב מהיר, נוח וחסכוני להעברת היישומים מבוססי VMwareאל הענן. כתוצאה מכך חל שיפור דרמטי בביצועים, זמן ההשבתה קרוב לאפס ואנו עדים לירידה של 50 אחוזים במספר הפניות לתמיכה מצד לקוחות".

בזכות הגישה המלאה לסביבת הבסיס של המארח ו-VMware, הלקוחות יכולים להשתמש בשירותים שאינם זמינים בעננים ציבוריים אחרים, כגון VMware Host Client  עבור ניהול ESXi.  בנוסף לשליטה מלאה בשירות VMwareשלהם, הלקוחות נהנים מגישה ליותר מ-50 שירותי ענן של אורקל (OCI), לרבות מחשוב (compute), רשת אחסון בקונטיינרים, קוברנטיס, וDigital Assistants  שתומכים במודרניזציה ופיתוח של יישומים.

"בניית שירותים דיגיטליים חדשים, הרחבת יישומים עסקיים קריטיים, אפשרות לעבודה מרחוק - בלב כל האתגרים האלה נמצאות האפליקציות, כאשר ענן היברידי הוא למעשה המפתח להרחבה, גמישות ומודרניזציה של אפליקציות ארגוניות ביחס עלות תועלת חסכוני", אומר מארק לומאייר, סמנכ"ל בכיר ומנכ"ל החטיבה העסקית של שירותי הענן, VMware. "באמצעות תשתית ופעולות עקביות של VMware, פתרון Oracle Cloud VMware  מאפשר ללקוחות המשותפים שלנו לעבור לענן ולהפוך את היישומים הארגוניים למודרניים, ולהעביר באופן חלק את עומסי העבודה בין סביבות on premises  לענן אורקל, כל זאת עם גישה לפורטפוליו המלא של שירותי הענן של אורקל".

Oracle Cloud VMware Solution- נקודות מרכזיות:

  • קלות העברה-העברת עומסי העבודה של VMware ל-OCI  מבלי לשנות יישומים מבוססי VMware. אין צורך לשכתב קוד או ליישב הבדלי קונפיגורציה
  • הכול מתבצע בשליטה שלכם-הלקוחות שולטים בגישה ובשירותי הניהול בצורה מלאה.
  • תנאים מסחריים מאוחדים-חוזה אחד עבור כלל השירותים, אשר יכול בנוסף לאפשר מתן מענה להתחייבויות המסחריות האוניברסליות הקיימות.
  • תמיכה מאוחדת-אורקל מספקת תמיכה תחת עבור כול הפתרון, לרבות תמיכה בשירותי VMware.
  • לא נדרשות יכולות חדשות-יותר תועלת מן המיומנויות הקיימות, באמצעות כלים שבהם הארגונים משתמשים ממילא באופן מקומי, לרבות vSphere, vCenter, ESXiו-NSX.
  • הרחבת VMwareלענן-הגדירו תצורה של סביבת ענן שתהיה תואמת לתצורה המקומית והשאירו אותן מסונכרנות.  אורקל תומכת בגרסאות vSphere6.5 ו-6.7.
  • מאושר עבור VMware-תמיכה מידית באלפי יישומים וכלים המאושרים עבור VMware, כולל כלי ניהול פופולאריים של צד שלישי.
  • שחזור מאסונות במקרה הצורך-שכפלו או גבו לתוך כל Region ענן מסחרי או ממשלתי של אורקל, בכל רחבי העולם.
  • שליטה מלאה-שליטה ניהולית מלאה בסביבת VMwareבבעלות הלקוח, כגון בקרת גרסאות ב-ESXi, גישה למערכות ההפעלה של המארח וכל זכויות הניהול המקומיות הנוספות.
  • חומרה עוצמתית-החל  ממופעי מחשוב של 156 ליבות ב-3 צמתים, עם אפשרות הרחבה ל-64 צמתים בכל אשכול  על פני מספר אשכולות,, וכך מבטיחים את הגמישות הארגונית הדרושה עבור פתרונות VMwareבענן.

מידע נוסף אודות Oracle Cloud VMware Solution