סייברארק הוגדרה כמובילה בתחום ניהול זהויות פריבילגיות

יום ד', 21 בנובמבר 2018

סייברארק (נאסד"ק: CYBR), הוכרזה כמובילה במחקר עצמאי של חברת האנליסטים העצמאית Forresterבתחום ניהול זהויות פריבילגיות.

מבדיקה שעשה המכון בקרב 11 מבין הספקים המרכזיים בתחום ניהול זהויות פריבילגיות, סייברארק מדורגת במקום הגבוה ביותר, הן בפתרון שלה והן מבחינת הנוכחות בשוק.

לפי הדוח, "פתרון סייברארק חזק באבטחת סיסמאות, בניהול סשנים ( (session management  ןבניתוח איומים על גישה פריבילגית. לפתרון יש גם את התמיכה הרחבה ביותר ב-DevOpsלעומת כל ספק אחר שנבדק במחקר".

סייברארק קיבלה את הציון הגבוה ביותר בקריטריונים של הדוח, בהם גם שביעות רצון לקוחות; אנליטיקה של איומים על חשבונות פריבילגיים או של התנהגותם; Privilege delegation and escalation; תוכניות ניטור לסשנים פריבילגיים, ותוכניות תמיכה בקונטיינרים.

צוין כי, פתרון אבטחת גישה פריבילגית של סייברארק הוא הפתרון המקיף ביותר בשוק להגנה כנגד ניצול לרעה של חשבונות פריבילגיים, הרשאות וסודות (secrets) בכל מקום, לרבות בנקודות הקצה, בשרתי הלקוח (on premises), בענן היברידי ובסביבות DevOps.

 

"דוח Forrester Waveמחזק לדעתנו את החשיבות של ניהול גישה פריבילגית לשליטה בגישה של משתמש אנושי או מכונה לנכסי המידע הרגישים ביותר של הארגון", אומרת מריאן בודניק, סמנכ"ל שיווק בסייברארק. "אנו גאים להיות מובילים של Forresterומעריכים את תמיכת הלקוחות והשותפים שסומכים על סייברארק כיועצת ושותפה במאמציהם להשקיע בתשתית מודרנית, בשיפור האג'יליות העסקית ולהניע הזדמנויות חדשות לצמיחה".