הסמארטפונים הבולטים שהוכרזו השנה

יום א', 22 במרץ 2020
 
למרות ירידה בביקושים ובאחרונה מגפת הקורונה - מספר טלפונים חדשים הוכרזו ושוחררו בינואר ופברואר, כולל ה- Samsung Z Zip Flip, סדרת ה- Galaxy S20 של סמסונג, וה- Moto G Stylus ו- Moto G Power.
 
עוד מועמדים להבלטה הם  ה- Pixel 4 ו- Moto Razr אך הם לא הגיעו לרמת  האנדרואיד הטוב ביותר.
 
ה- Note 10 Plus מעודן וארוז נוח ועם תכונותיו  סוגר את הפער מול טלפונים יריבים. הסמארטפון המשובץ הזה מיוצר לאנשים שרוצים את האנדרואיד הטוב ביותר. יש לו מסך 6.8 אינץ  חיי סוללה לאורך כל היום, כלי מצלמה מעולים, מסך AMOLEDדינמי, ושלוש מצלמות כולל עדשה רחבה. מכשיר זה אפילו מציע סורק טביעות אצבע. 
 
המחיר:
1,100 דולר ב- AMAZON
 
1,100 דולר בוואלמארט
 
סמסונג גלקסי S10E
 
כטלפון Galaxy S10  הוא הידידותי לארנק, ל- Galaxy S10E  יש הרבה מה להציע. זהו סמארטפון קטן יותר, וזה נהדר לאלה שמחפשים אחיזה קטנה, יש לו ערכת שבבים סופר מהירה Snapdragon 855, פאנל AMOLEDבגודל 5.8 אינץ  וחיי סוללה ארוכי טווח. המכשיר יכול גם לטעון באופן אלחוטי טלפונים ואביזרים אחרים. 
 
המחיר:
 
600 דולר ב- AMAZON
 
600 דולר לקנייה הטובה ביותר
 
750 דולר בספרינט
 
פיקסל 3 גוגל
 
ה- Pixel 3A משפר מספר פיצ'רים של ה- Pixel 3: הוא אינו עמיד במים, אינו טעון אלחוטית, יש לו חיי סוללה ממוצעים והוא מגיע למקסימום נפח אחסון של 64 ג'יגה-בייט. אך המכשיר מוסיף שקע אוזניות ושומר על אותו קורא טביעות אצבע אחורי של טלפונים של פיקסל, יחד עם מצלמת הלילה סייט המדהימה שיכולה לצלם תמונות נהדרות בחושך. (גם תמונות בשעות היום נראות מדהימות.) 
 
המחיר:
299 דולר באמזון
 
300 דולר בוולמארט
 
300 דולר לקנייה הטובה ביותר
 
OnePlus 7 Pro
 
הטלפונים בימינו מאתגרים זה את זה כל הזמן באמצעות מצלמות Selfieמוקפצות, סורק טביעות אצבע בתצוגה ומצלמות אחוריות מרובות בנוסף למצלמת ה- Selfieשלהם.
ל- OnePlus 7 Pro  יש את כל התכונות הדרושות  כדי לפתות אותנו, כולל מעבד מהיר, צג AMOLEDגדול, והגדרת מצלמה אחורית מעולה.  המחיר ההתחלתי של 669 דולר למכשיר אנדרואיד זה הופך אותו לטלפון אנדרואיד טוב באמת. כמו טלפונים רבים של OnePlus, גם הממשיך של OnePlusלשוק האמריקאי, OnePlus 7T, הוא סמארטפון מצוין. 
המחיר:
 
622 $ ב- AMAZON
 
699 דולר ב- ONEPLUS
 
מוטורולה מוטו G7
 
כשמדובר בטלפונים תקציביים נוחים לכיס, Moto G7  הוא אחד מטלפוני האנדרואיד עם התקציב האמין והמחיר סביר ביותר שאתה יכול למצוא. למרות שהרמקול היחיד שלו אינו מציע את הצליל הגדול ביותר, והוא מצלם תמונות ווידאו עם אור נמוך בינוני, ל- G7 יש יותר ממצלמה אחורית אחת, יחד עם זיהוי פנים וחיישן טביעות אצבע כדי לפתוח את הטלפון באופן מיידי. יש לו גם חיי סוללה מתמשכים, אחסון הניתן להרחבה של microSD  ועיצוב מלוטש. הטענה ממש מהירה  וזה שימושי כשאתה צריך זמין את המכשיר שלך כשאתה בדרכים. 
 
טלפוני המשחקים הטובים ביותר: Razer Phone 2, Asus ROG, Xiaomi Black Shark ו-Nubia Red Magic Mars