"יום המעשים הטובים" - "צוות 3" למען פתחון לב

יום ג', 29 במרץ 2022

 

 

"יום המעשים הטובים" - "צוות 3" למען פתחון לב.

 
 
במסגרת יום המעשים הטובים, עובדות ועובדי צוות 3 מערכות מיגון וצוות 3 ניקיון (בתמונה למעלה) התייצבו במרכז הסיוע של עמותת פתחון לב בעיר ראשון לציון וסייעו באריזת סלי מזון לנזקקים.
 
העמותה, שפועלת למעלה מ-20 שנה במטרה לסייע למשפחות ובני נוער בישראל לצאת ממעגל העוני, מחלקת 1200 חבילות מזון מדי שבוע. 
 
יצוין כי בימים אלה פועל "יום המעשים הטובים בכל חלקי הארץ וכשמו כן הוא מסייע לבודדים, עמותות, רשויות מקומיות, לחולים, נכים ועוד ועוד במגוון פעולות חלוקת מזון, התרמה, שיפוצים, מיגון, פעילות חברתית, תמיכה פסיכולוגית ועוד ועוד.
את "יום המעשים הטובים" יזמה  הגב' שרי אריסון הפעילה ומנהיגה את הנושא כבר שנים רבות והוא פועל בהצלחה בארצות רבות. 
 
הגב' אריסון מספרת ל-SoftNews כי לאורך השנים היא הקימה ומובילה הרבה מאוד מייזמים: מהות החיים משנועד לעורר למודעות ולתת כלים לשלום פנימי. הארגון כולל רדיו אינטרנטי, אתר אינטרנט ומרכז מבקרים – מהותי. GOODNET, רשת חברתית באנגלית שנותנת השראה לעשיית טוב ומחברת אנשים וארגונים שעושים טוב בעולם.
הקרן המשפחתית  על שם תד אריסון אימצה את "רוח טובה" – ארגון המעודד את רוח ההתנדבות בישראל ומחבר בין מתנדבים לאירגונים שזקוקים למתנדבים. במסגרת זו, יייסדה שרי ומובילה 16 שנים את "יום המעשים הטובים" – יום שיא לעשיית טוב כל השנה –  הפועל בלמעלה מ-108 מדינות ומעורבים בו מיליוני בני אדם.
 
שרי מציינת שכל העשייה העיסקית והפילנתרופית, נעשית יחד עם כל בני המשפחה, המנהלים והעובדים שמסורים ומרגישים שליחות בדיוק כמוה.