משחק נייד הקסום Match-3 של זינגה Harry Potter: Puzzles & Spells

יום ש', 25 בספטמבר 2021
 
זינגה Zynga Inc. (נאסד"ק: ( ZNGA, מובילה  בבידור אינטראקטיבי, גאה להודיע כי משחק המובייל הקסום שלה Harry Potter: Puzzles & Spells הרפתקת Match-3 , מציין את יום השנה שלה עם שבוע שלם של חגיגות.  מעריצים ברחבי העולם מוזמנים להצטרף לחגיגה עם צפייה של שבעה ימים של מתנות במשחק, אירועים, הגרלות ותוכן חדש המנציח את האירוע.
 
מאז השקתו בספטמבר 2020, Harry Potter: Puzzles & Spells  שימח את המעריצים עם חידות עולם הקוסמים האותנטיות שלו ומשחקים. עם יותר מ -2,000 רמות פאזל במסע השחקנים העיקרי, המשחק ממשיך להזמין שחקנים יחד להתענג על הכיף וההתרגשות של הוגוורטס עם תוכן ואירועים חדשים. Zynga, שהאירה בזרקור על השחקנים במשחק ביום השנה הראשון, שחררה טריילר חדש עם נקודות עיקריות במשחק.
 
"אנחנו גאים מאוד בשבחים ובקבלת הפנים ש- Harry Potter: Puzzles & Spells  קיבל, אבל אנחנו אפילו יותר מעניקי השראה וצנועים על ידי השחקנים שהצטרפו אלינו למסע הזה", אמר ירון ליבנד, סגן נשיא בכיר לענייני משחקים בזינגה. אנחנו נרגשים לחגוג את ציון הדרך הזה עם האוהדים ומצפים לפתוח את הפרק הבא של המשחק ביחד".
 
כן הוצג אירוע חדש בנושא 'גן החיות של לונדון' . במשחק יוזמנו שחקנים לאסוף 'מתנות' על לוח המשחקים שלהם כדי להרוויח תיבות פרס. בהבאת טוויסט לאירוע בהשראת יום הולדת זה, שחקנים יכולים לעשות התאמות ליד קופסאות מסתוריות על לוח המשחק שלהם כדי לשחרר את הפיתון באירוע. החל מה-23 בספטמבר, שחקנים יכולים להצטרף למסורת  היוקרתית של הוגוורטס עם אירוע הגאווה של הבית במשחק, ולהשלים פאזלים כדי לצבור נקודות עבור ביתם עם תוצאות במעקב בלוח תוצאות עולמי. 
 
ב-Harry Potter: Puzzles & Spells השחקנים נכנסים להרפתקת Match-3 גדושה בכישופים, הומור, צבע ודמויות מסדרת הארי פוטר. עם הפסקול והקלטות הקול מסרטי הארי פוטר המקוריים, המעריצים יעקבו אחרי סיפור חדש ואותנטי בסלולר של מסעו של הארי בעולם הקוסמות. הם יתוגמלו בכישופים ותמריצים מיוחדים עם התקדמותם. השחקנים יפתחו חידות Match-3 שיש בהן צפרדעי שוקולד מנתרות, מפתחות מכונפים מתנופפים, כלי שחמט מכושפים שנלחמים ומכשולים ועצמים לא צפויים אחרים. ברוח הרעות והתחרות הידידותית של הוגוורטס, החברים יכולים ליצור מועדונים או להצטרף אליהם עם מעריצים אחרים כדי להתרועע, לשתף פעולה באסטרטגיות לפתרון חידות, לשתף אחרים ולהתחרות על פרסים באירועי מועדון בלעדיים.
 
אפשר לשחק ב-Harry Potter: Puzzles & Spells במכשירי iOS ואנדרואיד בכל העולם, וגם באמזון קינדל ופייסבוק.
 
למידע אתר של המשחק בכתובת www.harrypotterpuzzlesandspells.com.
נכסים תומכים חזותיים  זמינים בכתובת: https://www.dropbox.com/sh/haxo6yr1pvx8txl/AAACWl5QigRsekaDgzelwXyVa?dl=0
 
אודות זינגה
 
זינגה היא מובילה גלובלית בבידור אינטראקטיבי עם משימה לחבר את העולם באמצעות משחקים. עם תפוצה עולמית חזקה ביותר מ- 175 מדינות ואיזורים, לזינגה יש פורטופוליו מגוון של זיכיונות משחקים פופולריים שהורדו יותר מארבעה מיליארד פעמים במכשירים ניידים .