סיגייט הכריזה על מוצרי אחסון חדשים ייעודיים לגיימרים במותג Firecuda

יום א', 5 בדצמבר 2021
 
סיגייט בתנופה: הכריזה על מוצרי אחסון חדשים ייעודיים לגיימרים תחת המותג Firecuda
וכן: סיגייט מאיצה את קצב אספקת דיסקים קשיחים בנפח 20TB  כמענה לעלייה החדה בכמות המידע בארגונים.
צוין כי, מידע ונתונים מניעים כיום את כל החידושים הטכנולוגים ופריצות הדרך העסקיות. מיקסום ערך המידע הארגוני תלוי ביכולות האחסנה וההנגשה שלו. סייגייט טכנולוגיות  (NASDAQ: STX), מובילה עולמית בפתרונות תשתית לאחסון מידע בהיקפים גדולים, משיקה דיסקים קשיחים חדשים  Exos® X20 20TB ו- IronWolf® Pro 20TB, כוננים מבוססי טכנולוגית CMR, המשפרים משמעותית את יכולות האחסון של מידע בהיקפים גדולים.
 
פתרונות ארגוניים גמישים וחדשניים
 
סיגייט פיתחה את ה- Exos X20 enterprise HDD במטרה למקסם ולייעל את יכולות האחסון בתשתיות ענן. ה- 20TB Exos X20  מאפשר גידול משמעותי של נפחי האחסון במרכזי נתונים, בה בעת, מתאפשרת יכולת ניתוח נתונים בשיהוי של  4.16ms  וזמני תגובה מחזוריים.
 
Exos X20  מספק יכולות זכרון מטמון משופרות, עד פי שלושה יותר מהפתרונות המוכרים הפונים למטמון לקריאה או כתיבה. ה- Exos X20  בעל קצב נתונים מוגבר ומתמשך (SDR) של עד 285 מגה-בייט/שנייה.
 
ה- Exos X20  פועל ביעילות עם מערכת האחסון החכמה שסיגייט השיקה לאחרונה, Exos CORVAULT, ומציע צפיפות מידע מקסימלית בגודל מינימלי. המארז של סיגייט בגובה U4 (18 ס"מ) יכול להכיל 106 כוננים קשיחים מסוג Exos, ה- CORVAULT  מאפשר יותר מ- 2.12PB  של ביצועי SAN  המשולבים בארכיטקטורת האחסון פורצת הדרך של סיגייט.
 
הכונן החדש כולל את מערכת IronWolf Health Management  לגישה קלה ולניטור תקינות, כמו גם אחריות מוגבלת למוצר של חמש שנים ומתוכן גם שלוש שנים של שירותי RDR(Rescue Data Recovery).
 
עלות ה-ה-IronWolf Pro 20TB  בישראל תעמוד על 2290 שקל.
 
אודות סיגייט
סיגייט טכנולוגיות (Seagate Technology) היא מובילה עולמית בתחום פתרונות אחסון וניהול המידע. היא הוקמה בשנת 1979 ומשרדיה ממוקמים בעיר פרימונט שבמדינת קליפורניה, ארה"ב.
בישראל מפעילה סיגייט מרכז חדשנות בתל אביב, Lyve Labs  שמסייע לסטארטאפים בהוכחת היתכנות (POC) של המוצרים שלהן. בנוסף, המרכז מספק ליזמים הישראלים ייעוץ מקצועי של מומחים בתחום הדאטה, מסייע בפתרון אתגרים טכנולוגיים ועסקיים ומספק להם שירותי תכנון והסמכה, ייעוץ והדרכה בפיתוח עסקי, עזרה בייעול תהליכי ניהול נתונים וגישה לציוד מתקדם, תשתיות ומערכות בדיקה.