ציוד של גילת לתקשורת סלולרית ביפן

יום ה', 7 בדצמבר 2017
KDDI בחרה בפתרון התמסורת הלוויינית של גילת לפריסת רשת LTE ברחבי יפן
 
 
חברת 'גילת רשתות לוויין' (נאסד"ק ובורסת ת"א: GILT), הפעילה בטכנולוגיה לרשתות תקשורת לווייניות, פתרונות ושירותים, מדווחת כי הבחרה היפנית  KDDI בחרה בפתרון הייחודי של גילת לתמסורת לוויינית לרשתות LTE, להרחבת הכיסוי והעמידות של שירותי נתונים במהירות גבוהה ושירותי קול איכותיים על גבי רשת LTE ברחבי יפן.
 
KDDI בחרה בפתרון התמסורת הלוויינית לרשתות LTE של גילת לאספקת שירותי קול, נתונים ווידאו במהירויות גבוהות ובאיכות שמע גבוהה.
 
ציוד התקשורת הלווייני של גילת יותקן באתרים נייחים, וכן על גבי רכבים לפריסת תקשורת סלולרית במקרי חירום. גילת תמנף את פתרון תמסורת ה-LTE המוגן בפטנט שלה ואת יכולות התקשורת הניידת שלה לאספקת שירות רציף בשעת חירום, בנוסף לשירות הרציף והאיכותי שמסופק על ידי אתרי תקשורת LTE נייחים. ציוד התקשורת הלווייני של גילת יפרס במאות אתרים ברחבי יפן.
 
"אנו שמחים לבחור בפתרון של גילת לתמסורת לוויינית לרשת LTE שיהווה מרכיב מרכזי במימוש משימתה של KDDI לאספקת חוויית משתמש מעולה בשירותי סלולר ברחבי יפן, לרבות באיים, במטרופולינים עירוניים,  לתיירים המבקרים בפארקים לאומיים ובאזורים מרוחקים. הטכנולוגיה של גילת תשמש להרחבת כיסוי הרשת שלנו, כמו גם כתשתית עבור יכולות שיקום הרשת שלנו בעיתות חירום." אמר נובויוקי קאוואי, מנכ"ל מרכז התפעול והנדסת הרשת ב-KDDI. "במהלך תהליך ההערכה האינטנסיבי שביצענו, הפתרון של גילת בלט מעל כולם בזכות הטכנולוגיה המוכחת והביצועים העדיפים אשר תואמים לסטנדרטים הגבוהים ביותר של KDDI."
 
"אנו גאים להיבחר על ידי KDDI לתמיכה בחזונה לחולל מהפכה בחייהם של תושבי יפן והמבקרים בה, באמצעות אספקה של קישוריות מעולה עם שירותי נתונים וקול על גבי רשת LTE בכל זמן ובכל מקום," אמר אבאי קומר, סגן נשיא אזור אסיה בגילת. "אנו שמחים להמשיך להשקיע ולהציע חדשנות טכנולוגית יוצאת דופן בתחום ה-LTE בשעה שמפעילות רשתות סלולריות ברחבי אסיה משקיעות רבות ברשתות LTE במטרה לגייס ולשמר לקוחות ולהגדיל את הרווחיות".
 
ועוד חוגגת: "הבחירה של KDDI בגילת היא עדות אמיתית להיותנו מובילים באספקת פתרונות תמסורת לרשתות LTE. אנו רואים פריסות דומות ברחבי העולם מצד ספקיות תקשורת מובילות, המחויבות לספק מענה לדרישה הגוברת לאינטרנט מהיר" אמרה מיכל אהרונוב, סמנכ"לית מכירות מסחריות בגילת. "בחירתה של KDDI נותנת משנה תוקף לחזונה של גילת, לפיו תמסורת לוויינית לרשתות  LTE מאפשרת קישוריות פס רחב באיכות גבוהה ובעלות כדאית, ומחזקת את מעמדה של גילת כמובילה בשוק צומח זה".