התקדמות בארצות הברית להסדרת תחום הרחפנים

יום ה', 10 במאי 2018

התקדמות בארצות הברית לקראת  הסדרת  תחום הרחפנים בשמים.

הכל על בסיס תמיכה פדרלית חדשה, "זהו יום טוב עבור חברות מזל"ט שמנסות  לעשות את דרכן לתוך המרחב האווירי הצפוף עם תקנות, דאגות בטיחות, קשיים חברתיים ומכשולים אחרים".
 
שר התחבורה האמריקני, איליין צ'או, הכריזה על 10 פרויקטי בדיקה שיביאו את המטוס הבלתי מאויש לשמיים. זה אומר אישור מהיר יותר עבור ניסויים שיאפשרו למזל"ט להעביר ציוד רפואי כמו דם עזרים בריאותיים וכן  לבדוק שימושים תעשייתיים מהאוויר ואפילו הובלת אנשים בדרך האוויר.
 
"המדינה שלנו נמצאת על סף הפיתוח החדש המשמעותי ביותר בתעופה מאז הופעתו של עידן הסילון", אמר צ'או במסיבת עיתונאים. "אנחנו חייבים ליצור נתיב קדימה עבור שילוב בטוח של מזל"ט בשמי  המדינה שלנו. המטרה היא לקצור את היתרונות הטכניים והבטיחות שיש מזל"ט להציע."
 
הפרויקטים הניסיוניים הם חלק ממאמץ הנקרא "תוכנית אינטגרציה פיילוט" בתיאום עם חברות מזל"ט ממשלת המדינה ועוד גופים שרוצים לתת  כתף כחלק מן האחריות לפיתוח הטכנולוגיה.
 
"אנשים וחברות רבים רכשו מזל"ט לשימושים עסקיים. סוכני נדל"ן יכולים לספק לקונים פוטנציאליים  תצוגות אוויריות של נכסים, בתי זיקוק נפט מפעילי צינורות יכולים לבדוק מתקנים, וכמובן אמזון יכולה להקפיץ מוצרים לבית לסיפוק מיידי  של דחפי הצרכן.