מגל מודיעה על מינוי דרור שרון לתפקיד מנכל החברה

יום ו', 13 באפריל 2018

 

חברת מגל מערכות בטחון (נאסד"ק: MAGS), מודיעה כי דרור שרון מונה לתפקיד מנכ"ל החברה ויחליף את  סער קורש שהוביל את מגל משנת 2015.  שרון צפוי להתחיל לכהן כמנכ"ל החברה ב-24 ביוני 2018.  קורש ימשיל בתפקידו עד ה-30 באפריל. יניב שחר, סמנכ"ל התפעול של מגל ומנכ"ל מגל ישראל, יכהן כמנכ"ל מגל עד לכניסתו של  שרון לתפקיד.

שרון מצטרף למגל לאחר קריירה מוצלחת כנשיא ומנכ"ל Controp Precision Technology Ltd., חברה המתמחה בפיתוח, ייצור ומכירת מערכות אלקטרו-אופטיות ומערכות בקרת תנועה מדויקות לשווקי הגנה ברחבי העולם ושווקי ביטחון פנים.

במהלך כהותנו של מר שרון ותחת הנהגתו, צמחו הכנסותיה של Contropבאופן משמעותי תוך שמירה על שיעורי רווחיות גבוהים. קודם לכן כיהן  שרון במגוון תפקידים ב- Opgal Optronics Ltd., ובארבע השנים האחרונות בחברה כיהן כנשיא ומנכ"ל.

לשרון תואר MBAבמנהל עסקים מאוניברסיטת דרבי בבריטניה ותואר ראשון בהנדסת מכונות (כמצטיין דיקן) מהטכניון בחיפה.

יו"ר מגל,  גילון בק, אמר: "אנו מצפים להצטרפותו של דרור לחברה והובלת מגל לשלב הבא. עם יותר מ-20 שנות ניסיון בניהול, 10 מהן בתפקיד מנכ"ל, וניסיון טכנולוגי רחב, מנהיגות והצלחה עסקית מוכחת, בייחוד בתחומי ביטחון פנים וצבא, דרור מביא עמו למגל איכויות וניסיון נדרשים לשנים הבאות. אנו בטוחים ביכולתו להוביל את החברה לצמיחה ולשפר את ביצועיה של מגל."