הסורקים של Epson זכו בשבעה פרסי DataMaster Lab

יום ב', 27 ביוני 2022

                                       

 


Epson זכתה בשבעה פרסי DataMaster Labלשנת 2022  עבור כמה מדגמי הסורקים העסקיים הפופולריים של החברה. הפרסים הוענקו לאחר בדיקות קפדניות על-ידי מעבדת הבדיקות הבלתי תלויה DataMaster Lab  והם  מעידים, לדברי החברה, על איכות ושימושיות המוצרים שכבר אומצו על ידי מספר רב של עסקים מגדלים והיקפים שונים.

בדברי הענקת הפרסים ציינו הבוחנים כי הסורקים של Epson זכו בפרסים ?בגלל הישגים מעולים בתחומים שכוללים 'איכות תמונה', 'קלות השימוש', ו'חוויית המשתמש, כשהסורקים שנבחנו  מדגימים כיצד Epson  מספקת הן את צורכי המשתמש והן את הצרכים העסקיים?.

הסורקים הזוכים:

Epson DS-360W- איכות תמונה טובה ביותר / יחס גודל קובץ

Epson DS-730N- איכות תמונה טובה ביותר / יחס גודל קובץ

Epson DS 32000- איכות תמונה טובה ביותר / יחס גודל קובץ

Epson DS 30000- איכות תמונה טובה ביותר / יחס גודל קובץ

Epson DS-730N- חוויית משתמש טובה ביותר

Epson DS 32000- הסורק הקל ביותר לשימוש

Epson DS 30000- הסורק הקל ביותר בלשימוש

?דיגיטציה של מסמכים תופסת תאוצה בקרב ארגונים רבים והיא תומכת בסביבות עבודה מרוחקות והיברידיות ומשפרת את זרימת העבודה ואבטחת המסמכים?, אומר יניב אמינוף,מנהל מכירות החטיבה העסקית, הדפסה וסריקה,  Epson ישראל.לדברי אמינוף, ההכרה מעידה על הערך העסקי שהסורקים מציעים ועל פשטות השימוש בהם לאורך תהליך זרימת העבודה.


לדברי אדוארד בילסון מ- DataMaster: "הזוכים בפרס הם סורקים שיוצרים קובץ PDF קטן, כך שעלות האחסון שלו בענן זולה, ולמרות זאת הם מבטיחים את ערך התכנים שלהם". הסורק של Epson שזכה בפרס 'חוויית משתמש טובה ביותר', מתאפיין במגוון רחב ואינטואיטיבי של תכונות ופונקציות. ?בנוסף יש לו יכולת טובה מאוד של טיפול במסמכי מקור בהשוואה למכשירים מתחרים שנבחנו בבדיקות זהות במעבדה הבלתי תלויה של DataMaster Lab. המשתמשים במכשירים זוכים אלה ייהנו מפרודוקטיביות רבה יותר?, אמר בילסון.

 

סרטון

https://youtu.be/jXuhd7XA1Ac