ראשונה בתחום הוזלת העלויות של תוכנות ענן

יום ג', 28 ביוני 2022

 

 

חברת הסטארט אפ הישראלית טורי (Torii), ספקית פלטפורמת הניהול האוטומטי לתוכנת ענן (SaaS Management Platform – SMP) צוינה על ידי זירת המסחר לתוכנות וטכנולוגיות G2 Grid  כבעלת פתרון עם יתרון מובהק בהוזלת עלותן האמיתית של תוכנות הענן בארגון.

טורי זכתה לציון הכללי הגבוה ביותר מבין כל ספקי הפלטפורמות לניהול תוכנות הענן (SMP) וכן, לציון הגבוה ביותר במדדי התוצאות וחוויית השימוש. על פי G2, טורי מובילה את השוק בשני תחומי מפתח שלהם השפעה ישירה על המחיר: ניהול ההוצאות וניהול השימוש בתוכנות ענן.

הדוח לקיץ 2022 של G2 Grid   מציין את הסיבות בגינן נבחרה טורי בין המובילים: בתחום ניהול תוכנות SaaS  זכתה טורי לציונים הגבוהים ביותר (93%) לפלטפורמת ניהול תוכנות ענן (SMP) במדדים של תוצאות (החזר השקעה, עמידה בדרישות הלקוחות, הסתגלות מהירה, הסבירות שהמשתמשים ימליצו על הפתרון לאחרים) ובהיבט של חוויית המשתמש. בתחום ניהול ההוצאות על תוכנות SaaS זכתה טורי בציונים הגבוהים ביותר (95%) במדדים: הטמעה קלה והסתגלות מהירה, חוויית משתמש ורמת השירות.

"המיתון העולמי מתקרב בצעדי ענק וארגונים רבים נדרשים לצמצם בהוצאות התוכנה ולעשות זאת במהירות. טעות נפוצה שרבים עושים היא להסתכל רק על עלות המינוי החודשי של התוכנה, אבל זהו רק קצה הקרחון. העלות האמיתית כוללת מאות עד מיליוני דולרים מבוזבזים על רישיונות, תוכנות ושירותים מקצועיים לא מנוצלים, אלפי שעות עבודה מבוזבזות בניסיון לנהל את תוכנות הענן והמשתמשים בארגון באופן ידני, כשלון בביקורות ציות, כפילויות של תוכנות, מינויים שנקנו על ידי מחלקות שונות ללא ידיעת מחלקת ה?ITבארגון וסיכוני אבטחה הנובעים מכך שלעובדים שעזבו את הארגון ממשיכה להיות גישה לתוכנות ולמערכות הארגון", מסביר אורי הרמתי, מייסד משותף ומנכ"ל טורי.

"היכולת מובילת השוק של טורי לצמצם באופן ניכר את ההוצאות על תוכנות ענן, להקטין את הסיכון ולהגדיל את תפוקת העבודה חשובה היום יותר מאי פעם והפכה אותנו לשירות חיוני עבור ארגונים רבים בכל רחבי העולם. אנו שמחים לראות שכל זה מתבטא ומקבל חותמת רשמית בדוחות ניתוח השוק של G2".

"מאז ומתמיד, התמקדה טורי קודם כל ביכולת לאתר בקלות כל תוכנת ענן שבה נעשה שימוש בארגון, לשייך אותה למשתמש מסוים ולנהל את הרישיון ביעילות. הניסיון בשטח מראה כי הפלטפורמה של טורי מגלה פי שתיים יותר תוכנות ענן מפתרונות מתחרים, עוזרת לנהל את הרישיונות ביעילות וכך, מונעת כפילויות של תוכנה או רכישת רישיונות חדשים ומיותרים. היכולת לקבל תמונה מלאה על כל תוכנות הענן בארגון ולנהל אותן באופן אוטומטי הפכו את טורי לפלטפורמת ניהול תוכנות הענן (SMP) המועדפת על עסקים קטנים, בינוניים וארגונים גדולים כאחד", מוסיף אורי נתיב, סמנכ"ל מוצר ומייסד משותף בטורי.  

"הארגונים מקבלים תמונה מלאה על כל תוכנות הענן המשמשות בארגון –כולל כאלו שהשימוש בהן נעשה ללא ידיעת מחלקת ה-IT–מי משתמש בהן, כיצד ובאיזו תדירות. מאותה מערכת ניהול מרכזית יכולים המשתמשים גם לקבל מידע על סיכוני אבטחה, כמה כסף מבוזבז על רישיונות לא מנוצלים, לא מנוצלים היטב, כפילויות של תוכנות ועוד. בעזרת ממשק האל-קוד (No code) של טורי, הארגונים יכולים ליצור בקלות תהליכים אוטומטיים לניהול תוכנות ענן, כמו לדוגמה שדרוג ושנמוך רישיונות באופן אוטומטי לפי מדדי שימוש, מתן או שלילת הרשאות גישה, קבלת התראות על חידושי מינויים וניצול רישיונות קיימים שלא מנוצלים היטב או בכלל לא בשימוש במקום לקנות רישיונות חדשים", מסכם נתיב.

 

אודות Torii

Toriiהיא הפלטפורמה מספר 1 לניהול SaaSאוטומטי (SMP) לסביבה המבוזרת של עסקים כיום.  החברה זכתה למימון מצד קרנות הון סיכון מובילות, בהן Tiger Global Management, Wing Venture Capital, Global Founder Capital, Uncork Capital, Entree Capitalו- LocalGlobe. למידע נוסף בקרו באתר www.toriihq.com, עקבו  בטוויטר @Torii_hqאו ב-LinkedIn.