עובדי אקווה סקיוריטי חגגו שש שנים להקמתה

יום א', 12 בדצמבר 2021

 

חברת אקווה סקיוריטי, המפתחת פתרונות אבטחת מידע לסביבות הענן, חגגה לאחרונה שש שנים להקמת החברה באירוע משפחות בספארי ברמת גן, אליו הגיעו כ-400 עובדי החברה ובני ובנות משפחותיהם. המשתתפים לקחו חלק בסיורים מודרכים שהועברו על ידי צוות הספארי, אשר חלקם היו רגליים וחלקם ממונעים.

בתום הסיורים, המתין לעובדים ומשפחותיהם מתחם פרטי בספארי ובו ארוחת ערב מפנקת עם פעילויות יצירה לילדים, עמדת צילום, עגלת גלידה של "גולדה" ומופע של "הקרקס האפריקאי". באקווה סקיוריטי מספרים כי פעילות זו היתה עוד חוליה בחיזוק הקשרים שבין המשפחות לצוותי העובדים ואקווה, אשר למעשה מייצרת תחושה של משפחה אחת גדולה.

בתמונה: מתחם הבילוי לעובדי אקווה 

אודות אקווה סקיוריטי

אקווה סקיוריטי (Aqua Security)  היא החברה הגדולה ביותר בתחום אבטחת סביבות Cloud Native. אקווה מספקת לארגונים את החופש ליצור חדשנות ולנהל את הארגון שלהם עם מינימום תקלות. פלטפורמת אבטחת ה-Cloud Native   של אקווה מספקת מניעה, זיהוי ותגובה אוטומטית לכל אורך מחזור חיי היישומים במטרה לאבטח תשתיות ענן ויישומים הפועלים בענן. לקוחות אקווה הם הארגונים הגדולים בעולם בענפים כגון: שירותים פיננסים, מדיה, ייצור וקמעונאות. פתרונות אקווה פועלים ומאבטחים מגוון רחב של ספקיות ענן ומערכי טכנולוגיה מודרניים: קונטיינרים, serverless ומכונות וירטואליות בענן. אקווה, אשר הוקמה בשנת 2015, מעסיקה יותר מ-300 עובדים, מתוכם כמחצית במטה החברה ומרכז הפיתוח בישראל.

למידע נוסף בקרו ב- www.aquasec.com  ועקבו  ב- twitter.com/AquaSecTeam.