רכיב חדש המאפשר ניהול רב צוותי

יום ד', 6 במרץ 2019

 

חברת דרופבוקס (נאסד"ק: DBX)השיקה את Multi-Team AdminDropbox, המאפשר לדברי החברה  למנהלי מערכת בארגון לנהל מספר צוותים בצורה פשוטה ויעילה. הפיצ'ר החדש פותח על ידי מרכז המו"פ של דרופבוקס בישראל.

Multi-Team AdminDropbox  מהווה חלק מקו מוצרי דרופבוקס לעסקים (Dropbox Business), המסייע לצוותים לשתף מידע בפשטות וביעילות. בעוד שעבור סטארט-אפ קטן או בינוני, טבעי לנהל את דרופבוקס כצוות אחד, כשמדובר בארגון גדול נדרשת יותר גמישות ואפשרות לניהול מספר צוותים במקביל ולשם כך פיתחה החברה את המוצר החדש.

 יכולת חדשה זו מאפשרת למנהל קבוצה בארגון לתת הרשאות ניהול צוות למנהל  IT שאינו בהכרח חבר בצוות. לדוגמה, בארגון בו למחלקות המכירות, השיווק והפיננסים של החברה יש צוות דרופבוקס נפרד
לכל מחלקה, מנהל המערכת של כל אחד מהם יכול להעניק הרשאת מנהל לצוות ה-IT המרכזי. זאת בכדי שיוכל לעקוב אחר הפעילות בכל שלושת החשבונות העסקיים ולקבל תמונה ארגונית כוללת. מנהלי ה-IT יכולים גם לשנות את ההגדרות עבור כל אחד מהחשבונות השונים.

מאיר מורגנשטרן, מנהל מרכז הפיתוח של דרופבוקס בישראל: "יכולת חדשה זו הופכת את הרחבת השימוש ב-Dropbox Business בארגון לקלה, מהירה ומודולרית יותר ויוצרת מצב ש לwin-win כאשר מנהלי ה-IT  מקבלים נראות ושליטה מבלי לפגוע באוטונומיה של מנהלי הצוות ברמת המחלקה".